Стало відомо, скільки Янукович платить за житло в Ростові-на-Дону

Екс-президент-втікач вносить плату за триповерховий будинок готівкою

Будинок, в якому, за твердженням адвокатів, живе в РФ в Ростові-на-Дону побіжний екс-президент України Віктор Янукович, налічує три поверхи, а вартість його оренди становить 100 тисяч рублів на місяць. Про це повідомляє “Українська правда”.
Відповідна інформація міститься в реєстрі російської нерухомості, а також в договорі між Януковичем і орендодавцем, копії яких є в розпорядженні видання.

Згідно з реєстром, площа триповерхового будинку, який орендує Янукович, становить 490,1 квадратний метр. Кадастрова вартість станом на 18 серпня 2012 року становила 22 млн 40 тис. 345,91 рубля.

За російським законодавством, у разі укладення договору оренди приміщення, в реєстрі вказується відповідна примітка про обмеження. У реєстрі така примітка вказана 31 січня 2017 року згідно з договором.

Як пояснив УП адвокат Януковича Віталій Сердюк, Янукович укладав відповідні договори про оренду цього будинку ще з 2014 року. Однак у видання отримало копії договорів тільки 2015 року, 2016 і 2017 років.

Захист Януковича стверджує, що два договори за 2015 і 2016 роки були передані Генеральній прокуратурі.

Згідно з угодою, як мінімум з 2015 року Янукович платить за оренду по 100 тис. рублів щомісячно готівкою.

Тобто, якщо виходити з того, що він знімає цей будинок з 2014 року, то він повинен був заплатити за нього не менше 3 мільйонів рублів, що приблизно становить майже 52 тис. доларів США.

Вартість оренди не змінювалася з 2015 року, не дивлячись на те, що за ці роки курс долара істотно змінювався від 56 рублів до 78 рублів за долар в січні 2016 року, а в 2017 році курс повернувся до 59 рублів за долар.

Читайте також  Пoбuлu за нездачу грошей у фонд групи: у Святошинському районі Києва трапився неприємний iнцuдeнт

На питання про місце роботи і джерела фінансування екс-президента захисник Януковича Віталій Сердюк відповів: “Він зараз працює над врегулюванням кризи і встановленням в Україні миру. А щодо джерела фінансування, то в одному з інтерв’ю мій клієнт говорив, що фінансові витрати покриває син – Олександр”.

Раніше прокурор військової прокуратури Руслан Кравченко заявляв, що за вказаною адресою ніхто не проживає.

“За даною адресою ніхто не проживає, також підозрюваний Янукович не проживає. Коли ми відправили міжнародною кур’єрською службою текстовий варіант підозри, за цією адресою вийшла жінка в формі правоохоронних органів і сказала, що вона нічого не буде отримувати, і Янукович тут не проживає. За даним фактом є документальне підтвердження, що Янукович там не проживає”, – заявив Кравченко.

Раніше Сердюк на питання, чи живе Янукович в цьому будинку постійно, чи ця адреса використовується тільки для листування, відповідав: “Він постійно проживає за цією адресою, але мій клієнт багато їздить по відрядженнях. З урахуванням того, що в розшуку його немає, то він може вільно пересуватися як по Росії, так і по світу. Він не оголошений в розшук, тому ніяких обмежень немає”.

Він не відповів на питання про те, якого саме характеру ці відрядження Януковича, і куди саме він подорожує.

Шукайте деталі в групі Facebook


Повідомляє -