Ванга говорила про коронавірус: що чекати у дзеркальному 2020 році

Страшна епідемія
“Захворювання стрімко пошириться по всьому світу і забере безліч життів”, – говорила Ванга. Вона стверджувала, що на створення ліків проти хвороби піде близько року. Через те, що вона сказала, що хвороба буде не новою, то з коронавірусом її зв’язали не відразу. Вчені пояснили, що коронавірус – це ціле сімейство вірусів, в яке входить не менш як 40 видів.

Перший спалах був зафіксований ще в 1965 році, і з того часу віруси SARS раз на кілька років викликають епідемії та пандемії. Попередній такий спалах була у 2002-2003 році, коли світ охопила атипова пневмонія. “Коли в 1995 році я, бувши ще молодим хлопчиною, розмовляв з Вангою, вона сказала, що в рік п’яти двійок відбудеться епохальна подія для всього людства. Планета отримає такий страшний вірус, що можуть загинути сотні мільйонів людей. Я зараз шокований! І справа навіть не в тому, що воно збулося, а в тому, що сталося справді жахливе пророцтво. Ванга завжди намагалася згладжувати кути. Але тут вона сказала, що це станеться саме в рік п’яти двійок! Так що 22 лютого до цього часу чекайте великих проблем або до 22 грудня 2020 року. Вона сказала, що, коли буде рік-дзеркало (2020), світ перевернеться навпаки, і вся проблема прийде від жовтої”, – розповів друг і перекладач Ванги Тодор Тодоров. Він зазначив, що в той час розмови про “жовту” не пов’язали з Китаєм, а припустили, що це пов’язано з самим захворюванням, при чому якимось забутим. Є ще одне підтвердження слів Ванги про захворювання. Нещодавно колишня болгарська гімнастка і тренер Нешка Степанова Робева написала на своїй сторінці в Twitter спогади про зустріч з провидицею. Вона згадала, що Ванга незадовго до своєї смерті в 1996 році, сказала, що “над всіма нами буде корона”. Як зазначає спортсменка, слова Ванги були незрозумілі й тільки зараз стало зрозуміло, що вона говорила про коронавірус.

Читайте також  Найдорожчим футболістом світу став не Кріштіану Роналду

Світова фінансова криза

Також вона говорила про те, що до 2020 року може відбутися зміна у фінансовому плані у всьому світі. Вона передбачила, що гроші втратять свою цінність і їх почнуть заміняти цифри. На цей момент експерти в цих прогнозах вбачають натяк на фінансову кризу, що вибухнула в усьому світі.

Ванга про Україну

Були в словах Ванги й приємні пророкування про Україну. Вона назвала 2020 рік доленосним для всієї планети, і багато народів переглянуть своє ставлення до реальності. В Україні почне знижуватися рівень конфліктності, і багато людей зможуть отримати надію на мир і спокій. Україні Ванга передбачила появу лідера, який зможе вирішити багаторічні конфлікти.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело