Наймасштабніша дитяча тусовка в світі: “Emotions kids disco party” потрапила до книги Рекордів України

У Києві відбулося сама довгоочікувана і грандіозна дитяча подія цього року, а саме “EMOTIONS KIDS DISCO PARTY”. На цей захід прийшло більше 5000 чоловік. Більш того, всі діти на вечірці стали учасниками встановлення нового Рекорду України.

“EMOTIONS KIDS DISCO PARTY” встановили Рекорд України “Наймасштабніша дитяча дискотека” і буде внесено до “Книги Рекордів України”. Голова Національного реєстру книги рекордів України – Лана Вєтрова повідомила про встановлення нового національного рекорду та привітала всіх, хто має відношення до цієї події.

“До Національного реєстру книги рекордів України вноситься найбільш масова дитяча дискотека! Власне, вперше, у категорії “Масові заходи” з’явилася дитяча дискотека. Зізнаюся, ми з колегами були під враженням від самої ідеї і формату заходу! Ми нарахували 2721 дитини, які є безпосередньо учасниками встановлення рекорду, а не тільки лише дискотеки! Раді оголосити і вручити новий Національний Рекорд і сподіваємося, що з кожним роком цей рекорд буде показувати ще більш високі показники!”, – сказала Вєтрова.

Так, шоу почалося з масштабного танцювального номера. Все відбувалося на величезній сцені, з вікнами від підлоги до самої стелі і неймовірною кількістю спецефектів.

Кожен новий номер викликав гору захоплення і радості. Також для гостей тусовки виступали артисти, а саме українська співачка TAYANNA, представниця України на дитячому Євробаченні-2019 Софія Іванько, гурти “High Up 5”, “Кеді”, “ream School”, учасник “Голос. Діти” Ярослав Рогальський, а також маленькі діджеї Dj Solo і Dj Tim.

“Я шалено задоволена тим, як пройшла дискотека! Ми встановили абсолютно новий і унікальний Національний Рекорд на “EMOTIONS KIDS DISCO PARTY”! Неймовірні дитячі емоції – це непередавані відчуття, коли ти бачиш три тисячі пар очей, які сяють від щастя! І такі ж щасливі батьки!”, – поділилася організатор, творець масштабної вечірки Ганна Склярчук.

Читайте також  В Україні викрили схему торгівлі дітьми: 13 немовлят встигли вивезти за кордон

Веселий настрій для гостей заходу ставили зіркові ведучі – Валентин Орлов, Варя Кошова (дочка Євгенія Кошового), Євген Тюртюбек. Всі люди на танцполі і трибунах брали активну участь у захоплюючих танцювальних флешмоби. Для глядачів було просто море різних спецефектів.

Всі присудствующие з неймовірним задоволенням ходили по червоній доріжці і робили круті знімки. Від такого неймовірного події просто захоплювало дух.

“Ми дуже задоволені: було дуже багато дітей на нашій дискотеці і танцювали абсолютно все до упаду! Глядачі виходили дуже щасливі: кульки ловили, купалися в конфетті — це самий емоційний формат, який тільки може існувати! “EMOTIONS KIDS DISCO PARTY” – це написана нами разом історія тисяч маленьких сердець, які щиро випромінюють свої яскраві емоції, непередавана атмосфера щастя на найбільшій вечірці для дітей!”, – поділилася організатор тусовки Дар’я Бєлопольска.

Слід зазначити, що організатори цього рекордного заходи вже планують нову подію на наступний рік.

Шукайте деталі в групі Facebook


-