Вслід за чоловіком! Ірина Луценко терміново покинула Україну. Правда приголомшила всіх українців

Лондон стає притулком для українських корупціонерів – замість СІЗО вони всі сидять в столиці Великобританії, про це у своїй сторінці Фейсбук, пише Олександр Онищенко.

Подаємо його слова в оригіналі:

“Нещодавно в Лондон відбула колишня соратниця Порошенка в ВР, дружина відставного генпрокурора Ірина Луценко.

Чоловік і дружина фігурують в цілому ряді кримінальних справ, оскільки фірми жінки третього тисячоліття часто виступали прокладками для виведення коштів з України в офшори.

У 2017-му році перший заступник глави СБУ Павло Демчина викрив бізнес-схеми дружини генпрокурора Ірини Луценко: мова йшла про величезний стані подружжя генпрокурора і нардепа”.

«За всіма цими схемами Луценко приховує від очей громадськості величезні статки, оскільки весь свій бізнес через офшори оформлений на дружину», – повідомило джерело в спецслужбах.

Тепер на ці кошти родина Луценка купує «хатинку» на берегах туманного Альбіону – в центрі Лондона. Також колекцію картин і коштовностей, які фігурують в декларації політиків, вони розмістять в заміському англійському маєтку – угода з купівлі буде закрита на цьому тижні.

Цілком можливо, що подружжя Луценко буде там влаштовувати світські прийоми для своїх – адже в Лондоні зараз коротає час весь цвіт «рошенівських арістокаратіів», починаючи від Порошенка і Гонтаревої і закінчуючи Ігорем Кононенко та Валерієм Гелетеєм.

Правда, Великобританія – дуже ненадійний «дах» – як правило, через кілька років, вона починає «потрошити» політичних емігрантів, а потім видає їх в руки вітчизняного правосуддя.

В мережі вже почались активні дискусії, стосовно цього питання. Одні зазначають, що її мабуть не задовольнила зарплата, оскільки цього місяця найменші виплати значаться саме у депутата з “Євросолідарності” Ірини Луценко, їй нарахували 20 тис. гривень. Інші зазначають, що вона поїхала перевірити рівень знань англійської мови генерального прокурора, або ж як і Порошенко відвідати Гонтареву. Як би там не було, українці чекають офіційного повідомлення від Ірини Луценко або ж від партії “Європейська солідарність”, які або спростують слова Онищенка, або підтвердять догадки всіх українців – не просто так вони виїжджають до Лондона. Є що приховувати, є про що вочевидь мовчати.

Читайте також  У Бельгії вилучено дві тонни кокаїну із символікою партії «Єдина Росія»

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -