“Обіср@л@ся і почала виправдовуватися”: Скандальна Федина прокоментувала погрози президенту Зеленському

Депутатка від «ЄС» Софія Федина записала нове відеозвернення, де прокоментувала свій скандальний стрім та знову звернулася до Президента Зеленського.

Відповідне відео з’явилося на «Ютубі».

Депутатка наголосила: після усіх погроз вирішила теж прокоментувати ситуацію із суботнім стрімом.

«Був емоційний стрім, але інакшим не міг бути. Це не лише підсумок ситуації, яка склалася у цей день у Золотому, а підсумок багатьох тенденцій, які зараз спостерігають у нашій державі, – зазначила вона. – Головне завдання цього стріму було досягнуто: нас таки почули і почали реагувати».

Також Федина зазначила, що «ніхто не має права хамити і ображати воїнів-захисників, тим більше людина, яка не служила і не воювала і чотири рази ухилилася від повістки».

Також депутатка пожалілась, що після цього стріму на неї «налетіло багато московських ботів і два основних путінських підгавкувачі».

«Я дуже хочу, щоб Президент Зеленський на своїй шкірі відчув усі прольоти, – уточнила вона. – І те, що ми з Марусею сказали, це те, що може чекати Президента та його команду, якщо вони не візьмуться за розум», – виправдалась Федина.

«Я відповідаю за свої слова. Мені дико болить. Виявляється, я основний ворог. Пане Президенте, включайте мозок. Інакше, реакція буде бурхлива. У вас ще є шанс», – резюмувала депутатка.

Цей ролик швидко поширили в Мережі і українці все рівно обурені поведінкою соратниці Порошенка і засипають її не найприємнішими словами.

Читайте також  Зі співами і трембітою: як Руслана святкує 45-річчя (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -