Зеленський ошелешив журналістів: “нерви здають”, таємні фото потрапили в мережу

Володимира Зеленського підловили на можливому вживанні заспокійливого

У машині президента України помітили упаковку, яка дуже схожа на популярне заспокійливе. Більш того – помітили журналісти в автомобілі глави держави і немаленьку умовну аптечку. Про це пише «Апостроф».

«В машині у президента України Володимира Зеленського знайшли упаковку таблеток, схожу на заспокійливих ліків». Відповідне фото опублікував фотокореспондент Олександр Гончаров.

Під час того, як Володимир Зеленський вийшов зі свого авто і мав намір потиснути комусь руку, до того – як його традиційно з усіх боків встигли прикрити охоронці – в дверцятах автомобіля фотокамера зафіксувала кілька речей походящих на медикаменти, зокрема – упаковку, схожу на заспокійливий засіб від стресу і зняття нервової напруги.

Нагадаємо також, раніше стало відомо про застуду президента Зеленського. Володимир Зеленський вирішив не скасовувати візит до Туреччини попри проблеми зі здоров’ям 7 серпня.

“Вибачте. Захворів”, – сказав Володимир Зеленський. Під час одного зі своїх виступів президент виглядав вкрай втомленим, він захрип і кашляв під час виступу.

Нагадаємо і про те, що третього вересня Юлія Тимошенко поховала близьку людину. Померла донька тітки Юлії Володимирівни – двоюрідна сестра політика.

Читайте також  "Сильних морозів не видно": синоптик розповіла про погоду в Україні на найближчі дні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -