«Уже з 5 вересня»: ранкова заява Зеленського здійснила мрію мільйонів українців

Зеленський розповів, коли почнуться перші «посадки»
Цього тижня виповнилося 100 днів з того, як Володимир Зеленський перебуває на посаді президента України, пише ЗМІ . Традиційною для цієї дати прес-конференції президент не організовував, зате дав інтерв’ю акторові Станіславу Бокланом, з яким вони разом знімалися в серіалі «Слуга народу».

«Я якось пожартував, що восени врожаю не буде тому, що навесні не було посадки. Коли все раптом прокинуться і зрозуміють, що всі, хто заслужили це, отримали по повній? », – поставив запитання Боклан.

Президент висловив упевненість в тому, що чекати обіцяних «посадок» довго не доведеться.

«Антикорупційний суд, якого не було, починає працюватиме 5 вересня вперше в Україні. Антикорупційний суд. Там пройшов конкурс, і мені здається, що зараз там з’являться чесні судді. Це дуже важливе питання було. Далі: у нас з’явиться новий генеральний прокурор. Це дуже важлива людина. І я думаю, що восени, коли у нас з’являться і Антикорупційний суд, і генеральний прокурор, все почнеться. Все почнеться », – сказав Володимир Зеленський.

І додав, що батьківщину не буде продане, тому деякі справи ні в якому разі не можна продавати. І під заставу деяким людям не можна виходити.

 

Читайте також  «Українці не люди, а PAБИ і БAPAХЛО»: Рева знову відзначився [email protected]ндальним висловом!

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...