“Швидко сів у машину і поїхав”: Порошенка після допиту чекав теплий прийом. Постраждали журналісти

У Києві невідомі вже вдруге спробували напасти на п’ятого президента України Петра Порошенка під будівлею Державного бюро розслідувань (ДБР), куди він приїжджав на допит. Попередній раз один з нападників застрибнув на капот його автомобіля.

“Швидко сів у машину і поїхав”: Порошенка після допиту чекав теплий прийом. Постраждали журналісти

Як повідомляє «Інтерфакс-Україна», в цей раз група людей спробувала закидати Порошенка яйцями, але потрапили, переважно, в журналістів. У ситуацію втрутилися поліцейські, але нападники благополучно зникли. Сам Порошенко під час інциденту не постраждав.

У свою чергу Порошенко встиг сісти в автомобіль і не постраждав в результаті події.
Як повідомлялося, Порошенко був допитаний в якості свідка у справі про можливе ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу Прямий. По закінченню допиту голова ДБР Роман Труба заявив, що наступний допит може бути проведений з використанням поліграфа.

Під час допиту під будівлею зібралися два мітинги: один – противників п’ятого президента України, другий – його прихильників. Петро Порошенко приїжджав в Держбюро розслідувань в якості свідка у справі про купівлю-продаж телеканалу «Прямий».

Читайте також  Відома провидиця Марія Ткачук, в якої шукали розради Ющенко і Янукович, живе і віщує на хуторі Великий Рошишний

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -