У Тернополі жінка три дні проходила з мертвою дитиною в утробі, бо у лікарів був вихідний.
![](https://rezonans.cc/wp-content/uploads/2020/04/acc8d14-vagitna-flu-600x387.jpg)
Про це на прохання жінок, які були в одній палаті з дівчиною, яка втратила дитину написав Олексій Боцян.
Чоловік зазначив, що трагедія сталась у перинатальному центрі Тернополя. Туди в п’ятницю о 14.45 звернулась вагітна жінка. Вона поскаржилась, що не чує рухів плода. Медики її госпіталізували, а лікувати взялись лише у понеділок, бо з 15 год. у них вихідний.
Шукайте деталі в групі Facebook