“Ці помилки необхідно виправити”: Шмигаль анонсував продовження другого етапу медреформи в Україні

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що другий етап медреформи в Україні триватиме, а занижені тарифи на операції перерахують


Про це він заявив під час прес-конференції з нагоди 100 днів на посаді, відрізок з якої був опублікований в його Telegram-каналі. За його словами, законопроекту, який скасовує реформу, не буде, а вже зараз йде робота по перерахунку вартості деяких пакетів медичних послуг.

“Там дійсно були помилки, неправильні розрахунки вартості певних видів і пакетів медпослуг. Багато з них занижені, наприклад, інфарктний пакет коштує 16 тисяч гривень, а за фактом це більше 30 тисяч гривень. Це потрібно перераховувати, тому що цих грошей не вистачає для покриття витрат на операцію. Таких прикладів багато. Ці помилки необхідно виправити, ми це робимо”, – заявив він.

За словами прем’єра, медреформа потрібна, але необхідно провести певну роботу, щоб вигоду відчув як пацієнт, так і медпрацівник.

“Взагалі, ця медреформа повинна бути, ми хочемо змін в медичній сфері, хочемо, щоб вона була краще, якісніше, ближче до людей. Але від реформи повинні виграти і пацієнт, і медпрацівник. Коли пацієнт не розуміє як він виграв, а медпрацівник переживає, що він втратить роботу або що йому заплатять недостатньо грошей – це не реформа, а помилки, які потрібно визнавати”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що до кінця року ці помилки будуть виправлені і вже в 2021 році українці побачать другий етап медреформи.

Читайте також  Заплановані зміни будуть запроваджені з 1 березня: в уряді розвіяли побоювання українців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело