Ігор Кондратюк про нового очільника Луганщини: Зе заплатили? Чи просто – немає мізків? А, блін, забув… Це ж Порох винен…

Новим очільником Луганської ОДА став Віталій Комарницький. Таке призначення викликало обурення в мережі, адже Комарницький був в “Партії Регіонів” та членом Луганської облради, яка в березні 2014 році визнала нелегітимними українські органи влади, потім підтримала проведення “референдуму” і брала в його проведенні активну участь. Ось одна з цитат нового голови Луганської ОДА:

“Серьезных аргументов против единства славянской культуры нет. Но есть местечковая, хуторянская идеология. Она — побочный продукт исторических процессов и испытаний. Ну захотелось в 1991 году самостоятельности. Казалось, что так будет лучше. Но между “казалось” и “оказалось” всегда есть разница. Кроме того, общество устроено так, что всегда есть временные задачи, которые можно решить, даже пережить отдельно, чтобы вместе сойтись на более высоком уровне. Но есть и другая, коренная сторона проблемы, о которой говорил еще Александр Солженицын Белоруссия, Россия, Украина обречены на воссоединение”.”

Продюсер та телеведучий Ігор Кондратюк на своїй сторінці у фейсбук висловив обурення щодо нового призначення Комарницького:

“Ще один доказ неадекВАТНОСТІ Зе. Призначити на голову Луганської ОДА безмозглого малороса, який у 2014-му, будучи депутатом облради проковтнув голосування за ЛНР, і не подавився! Зе заплатили? Чи просто – немає мізків? Це при наявності справжніх луганських патріотів, які 5 років роблять все, щоб ЛНР щезла, як роса на сонці?! А, блін, забув… Це ж Порох винен…”

Читайте також  Зеленський про Авакова: «досі немає кращого міністра»

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -