По-звірячому побитий гітарист “Ляпіса Трубецького” впав у кому: лікарі намагаються врятувати легенду

Гітарист культової групи “Ляпіс Трубецькой”, який відомий виконанням пісні “Воїни світла”, Руслан Владико впав у кому після пограбування та жорстокого побиття в Мінську.

Руслан Владико потрапив в реанімацію ще на початку червня. Про це повідомляється на сторінці групи Trubetskoy в Facebook.

За словами продюсера групи Євгенія Калымкова, ввечері Владико зайшов у бар на вулиці Солтиса буквально на кілька хвилин. Після цього його знайшли без свідомості з ознаками сильного побиття, повідомляє портал Politeka.

“Ввечері 6-го Руслан вийшов від сестри. Поруч з будинком, який знаходиться в Дражне, зайшов у бар. На годиннику було 22:28. В 22:30 він звідти вийшов, випивши на барі келих. Є відеозапис його перебування в барі. На відео видно, як до Руслану підходить чоловік, який досі сидів за сусіднім столиком поруч з трьома друзями”, — розповів Калымков.

За його словами, Владико кивнув невідомому і вийшов з бару, а в 23:30 його вже доставили в реанімацію.

“Рідній сестрі слідство цю інформацію не дає. Руслан знаходиться на штучній вентиляції легенів. Йому відразу зробили операцію” повідомив продюсер.

У свою чергу, сестра музиканта розповіла, що Владико вийшов з дому з барсеткою, в якій були гроші, телефон та банківські картки. А ось в реанімацію його доставили вже без всіх цих речей.

Читайте також  “Вся в синяках, лице опухло, з носа йшла кров”: Моторошні подробиці побиття екс-нареченої Кличка

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -