Тимошенко приголомшила Україну зізнанням про Порошенка: “Не можна допустити”

Лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що можливий реванш екс-президента Петра Порошенка призведе до розпаду України.

Це вона озвучила на з’їзді своєї партії, який відбувся у понеділок, 10 червня, у Києві.

За словами Тимошенко, якщо Петро Порошенко пройде в парламент він почне мститися Україні. Вона зазначила, що колишнього президента не цікавить нічого, окрім грошей, а влада для нього – своєрідна подушка безпеки. 5 років президентства Порошенка ознаменувалися корупцією, зубожінням населення та незакінченою війною.

Тимошенко наголосила, що він “вміє грати в патріота”, однак його біографія свідчить про інше. Він був членом партії регіонів, зробив собі статок за безцінь скуповуючи українські землі та заводи.

Окрім цього, Юлія Тимошенко заявила, що партії “Батьківщина”, “Слуга народу” Володимира Зеленського та “Голос” Святослава Вакарчука повинні об’єднатися, аби стара влада не прийшла в Україну знову.

“Справжні демократичні сили, які можуть пройти в парламент – це “Батьківщина”, “Слуга народу” та “Голос”. Вони повинні об’єднатися там, де йдуть представники старого корумпованого режиму Порошенка, який діяв 5 років. Зараз він пав”, – сказала Тимошенко.

Лідер “Батьківщини” зазначила, що влада, яка прийшла у 2014 році, стала головним рушієм занепаду економіки України та розквіту корупції.

“Якщо ми не хочемо, щоб відбувся реванш, щоб ті, які 5 років калічили Україну, знову не прийшли в парламент і не стали рушійною силою лобізму, корупції та знищення економіки України, нам потрібно стати ініціаторами об’єднання”, – наголосила Тимошенко.

Читайте також  У Херсоні через скандал звільнилися всі працівники ендокринного відділення однієї з лікарень – ЗМІ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -