“Розлучення закінчилось трагедією”: Відомий дипломат застрелив дружину, а після і собі пустив кулю в голову

Американський дипломат Джейсон Ріфф вбив свою дружину, уродженку Таджикистану Лолу Гуломову, повідомляє видання The Washington Post.

Пізніше 51-річний дипломат вчинив самогубство, йдеться в повідомленні.

У п’ятницю подружжя повинно було постати в Верховному суді округу Колумбія, щоб обговорити остаточні деталі розлучення.

Згідно з повідомленнями правоохоронних органів, вранці в п’ятницю адвокат Ріффа Дженні Броуді викликала поліцію до дому свого підзахисного, тому що після отримання термінового повідомлення від свого клієнта, побоювалася за його психічне здоров’я.

Згідно з поліцейським звітом, наряд зустрів 51-річний Ріфф з пістолетом в руках. Поліцейські розповіли, що чоловік відступив і вистрілив собі в голову.

В іншій кімнаті вони виявили 45-річну Гуломову мертвою. Як з’ясувалося, жінка померла від декількох вогнепальних поранень. Сам Ріфф помер в лікарні.

Подружжя працювало на дипломатичній службі США – Джейсон в Державному департаменті, а Лола – в Міністерстві торгівлі США. Відзначається, що пара познайомилася в Університеті Джона Хопкінса. У 2000 році вони одружилися, у них народилися дві дочки. Повідомляється, що в момент трагедії дівчаток в будинку не було.

З бесід з друзями пари стало відомо, що сімейні проблеми у них почалися в 2015 році. В результаті Гуломова подала на розлучення. Свідки показали, що Ріфф розлютився, коли дізнався, що Гуломова прийняла пропозицію відправитися на роботу в Белград. Вона повинна була виїхати влітку 2020 року і планувала взяти двох маленьких дочок з собою.

Гуломова народилася в Таджикистані, де вона колись була народною танцівницею. Знайомі Лоли Гуломову згадують її як доброзичливу людину, яка любила життя.

Читайте також  Особисте: Підслухала розмови чоловіків у бані і розлучилася

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -