Колишнього співробітника Rockstar звинуватили в сексуальних домаганнях: деталі скандалу

Останнім часом історії щодо домагань та іншого харасменту на робочих місцях в ігровій індустрії почали “спливати” ще частіше. Зовсім нещодавно з’явилася інформація, що директор Gearbox дозволяв собі вставляти мокрі пальці у вуха співробітникам, а тепер дійшла черга і до Rockstar – розробників Grand Theft Auto та Red Dead Redemption.

Що відомо про скандал? Як повідомляє Kotaku, чергове скандальне розслідування до широкої публіки доніс один з найавторитетніших журналістів індустрії Джейсон Шрайєр.

Йдеться в ньому про колишнього віце-президента з розробки продуктів Rockstar Джеронімо Баррера, який покинув студію після 20 років роботи в грудні 2018 року. Офіційною причиною звільнення він назвав бажання рухатися далі і розвиватися, але текст Шрайєра змушує засумніватися в тому, що це правда.

Суть скандалу. Колишнього шефа видав колишній дизайнер студії Колін Бандшу, який говорить, що свого часу його попереджали про своєрідний характер Баррера багато колег. Але Колін не вірив, поки не зіткнувся з цим особисто.

Одного разу, в розпалі неформального корпоративу, що проходив в нічному клубі, начальник попросив дизайнера сісти до нього на коліна і почав розпускати руки. Бандшу боявся втратити роботу і не знав, що йому робити, але в підсумку просто поспішно покинув клуб.

Реакція керівництва. Все відбувалося на очах у багатьох колег Баррера і Бандшу, тому незабаром ситуацією зайнявся відділ кадрів Rockstar. В результаті розслідування компанія прийшла до висновку, що Колін прикрасив події, що відбулися, але все ж вирішила провести серед співробітників тренінг по боротьбі з домаганнями.

Чим закінчився скандал? Після цього Бандшу почав шукати іншу роботу, а Баррера продовжив працювати в Rockstar, де і залишався ще чотири роки.

Читайте також  Google I / O 2019: що це таке, скільки коштують квитки та що представить компанія

Видання Kotaku також опитало колег Коліна Бандшу, що стали свідками описаного інциденту. В основному ті відповідали, що нічого не пам’ятають або не бачили в тому, що відбувається нічого поганого.

Шукайте деталі в групі Facebook


-