Готує саботаж: політолог розповів, як Порошенко завадить Зеленському виконувати обов’язки

Порошенко посилює власний політичний вплив на період відходу з президентського крісла.

Петро Порошенко планує саботувати діяльність новообраного президента Володимира Зеленського.

Про це розповів в коммментарии Главреду політолог Олег Саакян. “Петро Порошенко натякав, що хоче повернутися в президентське крісло, причому через рік.

Тобто за датою набагато раніше, ніж закінчаться повноваження Володимира Зеленського. А це є неоднозначним натяком на те, що він планує саботувати діяльність новообраного президента. Не виключаю, що кадрові призначення відбуваються не тільки для посилення своїх позицій, а й у рамках домовленостей з різними політичними і фінансово-економічними колами.

Зокрема, зняття своєї людини, і призначення своєї людини в Нацраді з телерадіомовлення Зеленський зможе зробити тільки в лютому 2020-го року.

Це фактично можливість контролювати правила гри на медіаринку, в тому числі і на виборчий період. У Петра Олексійовича є медіаактиви, ясна річ, що він в розрізі парламентських виборів в цьому зацікавлений, як і в силовому блоці.
В даному випадку Петро Олексійович посилює власний політичний вплив на період відходу з президентського крісла”, – пояснив Саакян.

“У новообраного президента високий рівень легітимності, тому в даному випадку в конфлікт вступили легальність і легітимність. Зазвичай, коли таке відбувається в політичній реальності, то перемагає легітимність. Новий президент, наприклад, зможе ініціювати законодавчі зміни.

Також, це можна зробити через неформальні інструменти впливу, домовленості з різними політичними групами. І частину рішень можна буде поміняти. І підтримка його рішень буде набагато вищою, ніж попереднього, чий рейтинг досить низький”, – особливо відзначив Олег Саакян.

Політолог також звернув увагу, що найближчим часом Порошенко може зайнятися кадровим питанням в обласних та районних адміністраціях. “Там найближчим часом можуть відбуватися певні перестановки. І це може бути предметом домовленостей у розрізі стартової позиції на парламентські вибори.

Читайте також  Під обстріл бойовиків увечері потрапили житлові квартали Мар'їнки

Також, перестановки можуть бути у фінансово-економічному секторі, де у президента є можливість вплинути на нові призначення. Але основними звичайно були інформаційний простір, військовий блок та політичні посади. І цим він вже щільно займається”, – підсумував Саакян.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -