Били, кусали та роздягали: цигани познущалися з двох дівчат, які приїхали до матері (фото)

В однієї з дівчат розпочалась кровотеча, виявили онкозахворювання


У Черкаській області цигани познущалися з двох дівчат: побили, покусали та вирвали волосся.

Про це інформують «Вечірні Черкаси».

Інцидент, про який зараз стало відомо, стався 19 травня у селі Бойківщина, що на Драбівщині.

Дві сестри приїхали до матері. Причиною конфлікту став закороткий верхній одяг однієї з дівчат, після чого циганка приревнувала до неї хлопця.

«Дівчата поїхали в село на вихідні, – розповів їхній брат Міхаель Поп. – Одна навчається у Смілі, а інша – в Черкасах. У п’ятницю вийшли в центр погуляти. Раптом до них почали приставати двоє місцевих жінок. Мовляв, ви не так вдягнені, як треба. Одна з них постійно ревнувала якогось хлопця до Алли (сестри, – ред.). Остання навіть не знає, хто він. Почалася сварка, але тривало це все недовго і вони розійшлися. У неділю сестри почали збиратися на потяг “Гребінка-Шевченкове”. На підході до станції їх перестріли троє чоловіків і четверо жінок. Роми живуть неподалік».

За його словами, цигани схопили дівчат і почали бити. Потім їх роздягли і почали знімати все на телефони.

Дівчата кажуть, жодним конфліктів із місцевими ромами не виникало. Одна з потерпілих також розповіла, коли приїхали правоохоронці, цигани почали кидатися і на них. Зі зловмисників нікого у поліцію не забрали. На місце інциденту також викликали «швидку», але вона не приїхала. В однієї з дівчат відкрилась кровотеча зі статевого органу після побоїв. Вона до цього мала проблеми зі здоров’ям. У неї виявили онкозахворювання.

Брат потерпілих впізнав головну нападницю. Жінка часто збирає милостиню в центрі Черкас. Наразі сестри намагаються отримати висновки судмедекспертизи. Чоловік побоюється, зловмисникам все зійде з рук.

Читайте також  “Гасив об його шкіру сигарети, примушував їсти власну блювоту і екскременти”: вітчим жорстоко вбив маленького хлопчика

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -