Сьогодні найкращий друг вирішив подати на розлучення. Прийшов до мене вилити душу.

Сидимо, заправляємося кави, розмовляємо. А тепер його монолог:
– Дружина – дypа! Що раніше була, що зараз! Залетіла від мене … Ех, якби не дитина, давно б розбігся. Кинув через неї універ, батьки вигнали з дому, друзів майже не залишилося … Угробил на неї кращі роки, угробив свій світанок життя! А міг би тусуватися з вами, вчитися.

Знаєте, такі слова здивували навіть мене. Мені навіть кави перехотілося пити. Хвилини дві ми сиділи в тиші, нарешті я, зібравшись з думками відповів йому:
Залетіла вона з твоєї вини.

Ти повинен був купити презервативи. Так, ти кинув універ, пішов працювати, і дуже добре влаштувався. Твоя зарплата – мрія багатьох успішних людей. Тебе вигнали батьки? За два роки праці ти задешево купив і побудував свій власний двоповерховий будинок. А друзі? Половина спилася. Якби не вона, у тебе б не було половини того, що є. Вона пройшла з тобою через все.
Він мовчки встав і пішов. На наступний день з’явився до дружини з величезним ведмедем і квітами, ревів, просив вибачення. До чого це я, а до того, що все, що відбувається у вашому житті – це ваш вибір.

У вас дівчина або хлопець, який пиляє мозок?

А чи не ви колись вибрали цю людину? Вас не влаштовує робота? Хто ж вас тримає на ній? Пам’ятайте, ваше життя – ваш вибір, все інше – відмазки і просто ВАШЕ небажання.

Читайте також  Втомились розчаровуватись в людях? Oсь ті кому можна довіритись

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -