Хто ці 73%: фанатам Порошенка пояснили, чому так багато українців підтримали Зеленського

“Як ви взагалі змогли в абсолютно відповідальному віці опинитися в компанії, де настільки переважають ідіоти і бидло”

В українському суспільстві наростає напруга між прихильниками Зеленського та шанувальниками Порошенко. При чому меньшиство часто проголошує себе “розумної елітою”, яка бажає добра Україні і не сприймає жодного іншого кандидата. На цей рахунок висловився і українець Олександр Харченко на свій сторінці в соціальній мережі Facebook.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2319508674987332&set=a.1537052259899648&type=3

“…Якщо ви пояснюєте неприємну для вас реальність тим, що 75 з 100 навколо безвідповідальні ідіоти, то проблема, швидше, на вашому боці. Якщо ви здивовано питаєте “хто ці 75″, і для вас це дійсно несподівано, то давайте об’єктивно визнаємо, що втратили зв’язок з реальністю швидше ви. Ваші емоції зрозумілі. І коли ви емоційно звинувачуєте інших, ви знімаєте з себе не тільки раціональну відповідальність за прагматичні питання суспільного вибору. Таким чином ви знімаєте з себе відповідальність за своє власне стан…” – пише українець.

Харченко стверджує, що чим більше прихильники Порошенко видають реальність за непорозуміння, тим більше вони заглиблюються в свою власну проблему.

У відповідь всім кривдникам виборців Зеленського він задає просте запитання:
“Ви випадково не поясните, як ви взагалі змогли в абсолютно відповідальному віці опинитися в компанії, де настільки переважають ідіоти і бидло (ну якщо піти за вашою логікою)? Що це свідчить про ваші минулі життєві вибори? Якщо сьогодні у вас більшість навколо ідіоти – чи не означає це те, що в якийсь момент минулого ви обрали собі перебувати серед переважної більшості “ідіотів і бидла”?”

В кінці свого звернення він просить “залишити ідіотів в спокої”, адже: “З ідіотами розбереться природній відбір. А може, з вами теж – ніколи не знаєш заздалегідь. Тому займайтеся краще собою.”

Читайте також  Її дитина відрізнялась від інших. Вона продала все що мала, аби жити нормальним життям

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -