лукашенко готується на травень: терміново ставить у стрій резервістів – озвучено “червоні” дати

лукашенко готується на травень: терміново ставить у стрій резервістів – озвучено “червоні” дати


Президент білорусі готується на травень, названі «червоні» дати
Нові навчання із ТрО цього разу пройдуть у Могильові. Про це повідомляє «Беларускі Гаюн» у Телеграм-каналі.

Згідно з інформацією з 7 по 31 травня у Могильові пройдуть навчальні збори з військовозобов’язаними територіальними військами (ТерВ).

За попередньою інформацією, на військові збори із запасу планується призвати близько 200 резервістів. Також у рамках зборів під керівництвом заступника голови Могилівського облвиконкому пройдуть командно-штабні навчання.

Водночас 24 травня у Могильові під керівництвом міністра оборони РБ відбудеться одноденний збір «Військова безпека та оборона республіки білорусь». У ньому візьмуть участь голови обласних (Мінського міського) виконкомів та військкоматів. Чиновники навчатимуться організації територіальної оборони.

Такі збори проводяться щорічно. Наприклад, 2023 року такий же захід проводився в Гомелі, а 2022-го — у Мачулищах.

На проведення зборів із ТЕРВ у Могильові вказує також і збільшення у шість разів видатків місцевого бюджету на національну оборону порівняно з 2023 р. Бюджет на 2024 р. становив 398 276 BYN/$122 554.

Варто нагадати, що у 2023 р. збори з ТЕРВ проходили у Могилівському, Осиповичському та Чауському р-нах Могилівської обл. навчанням резервістів займалися найманці ПВК «Вагнер».

 

Читайте також  "Святий Валентин-не покровитель закоханих" У ПЦУ пояснили пояснили чому не святкують 14 лютого

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело