Двоє російських правоохоронців попросили політичного притулку в Україні

У пункті пропуску “Гоптівка” до співробітників Держприкордонслужби звернулось двоє громадян РФ з проханням політичного притулку в Україні.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Зазначається, що вони є діючими співробітниками органів внутрішніх справ РФ, яких переслідують у Росії за принципову позицію щодо протидії злочинності. Причиною, що спонукала їх просити політичний притулок в Україні, стало переховування від переслідування у зв’язку з їх службовою діяльністю.

“За словами самих громадян Росії, вони стали жертвами переслідування впливових осіб через те, що намагались протидіяти розповсюдженню наркотичних речовин у аптеках на ділянці своєї відповідальності. Росіяни пояснюють, що особи, які потрапили в поле їх зору, як співробітників поліції РФ, є стійким злочинним угрупованням, що займається розповсюдженням наркотичних речовин, з чіткою та розгалуженою системою зв’язків серед високопосадовців різного рівня у владних структурах РФ”, – йдеться у повідомленні.

Наразі стосовно них на території РФ внутрішньою безпекою МВС Росії сфабрикована та розслідується Слідчим Комітетом замовна кримінальна справа.

“Не сподіваючись на справедливе розслідування у зв’язку із замовленням “зверху” вони прийняли рішення втекти з РФ в Україну. Росіяни також зазначили, друзі повідомили їх, що існує реальна загроза їх свободі, здоров’ю та навіть життю”, – зазначили прикордонники.

Наразі проводяться відповідні перевірочні заходи щодо об’єктивності наданої інформації.

Читайте також  13-річний хлопчик врятував з-під завалів трьох друзів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -