Європейські туристи поставили ультиматум: у турецьких готелях не має бути росіян – Turizmgazetesi

Європейські туристи поставили ультиматум: у турецьких готелях не має бути росіян – Turizmgazetesi

Представник найбільшого європейського туроператора TUI Tantur направив готелям Туреччини вимогу, в якій йдеться про необхідність скасувати броню всіх туристів із Росії.

Про це пише газета Turizmgazetesi. Таке рішення було викликане санкціями проти РФ.

У листі, надісланому готелям фінансовим менеджером Tantur Travel AŞ Чезмі Озканом, йдеться: “Мета цього листа – повідомити вам, що всі операції Tantur у Туреччині для TI Travel LLC, TI Baltics SIA та Borublita Holdings Limited припинені. Дія контракту припинена відповідно до статті 9 контрактів, підписаних між готелем і Tantur”.

Поки що така ситуація діє до 31 травня, потім 20 числа кожного місяця надходитиме інформація про скасування наступного місяця.

Ідеться навіть про тих росіян, які вже встигли вселитися в номери. Їх, на думку туроператора, слід виселити. Цю вимогу компанія пояснила тим фактом, що туристичні компанії, що відправляють європейських відпочиваючих до Туреччини, поставили ультиматум, щоб у готелях, де проживатимуть їхні клієнти, не було росіян.

Видання уточнює, що мандрівники з Європи також вимагають від готелів припинити працювати з росіянами.

Тим часом, російське відділення компанії TUI в Туреччині Tantur було закрито, а співробітників звільнили, а комп’ютери заблокували.

Читайте також  Жахливі кадри: готель провалився в річку в Перу

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело