Не заради чоловіка: Лоліта зізналася, чому зважилася на пластику (фото)

Відома російська співачка українського походження Лоліта Мілявська назвала причину, чому вирішила вдатися до послуг пластичного хірурга .

Як пише ” Старх “, артистка стала гостею програми “Прямий ефір” на одному з центральних каналів Росії, в якій розговорилася про свою зовнішність.

За словами Лоліти, вона зважилася звернутися до давнього друга Андрію Іскорнева. Пластичний хірург підкоригував обличчя зірки.

“У мене змінилося підборіддя. Звичайно, для залучення уваги глядачів можна сказати, що я це зробила заради чоловіка. Насправді, я зважилася на перетворення заради операторів, яким стало незручно знімати мій профіль”, – зізналася Лоліта.

Вона додала, що тепер її можна знімати з усіх боків.

“Мені, по-перше, 53 роки, а, по-друге, м’язи опадають через спів живцем … Пластичний хірург і мій великий друг Андрій Іскорнев подзвонив мені за місяць до Нового року і сказав: “Слухай, Мілявська, лізе. Лізе в ефірі. Давай відріжемо “. Операція тривала шість годин під загальним наркозом”, – поділилася артистка.

Читайте також  Волосся скоро буде на спині… Софія Ротару приголомшила фанатів після чергової пластики, її лоб натягнули на півголови

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -