Десять нeбeзпeчниx знахідок, які не можна підбирати на вулиці

«Хтось втрачає, а хтось знаходить» співалося у відомій пісні. Безсумнівно, багато хто з нас хоча б раз у житті знаходили на вулиці втрачені кимось предмети: монети, ключі, прикраси.

Езотерики впевнені, що особисті речі завжди вбирають енергетику свого власника. Причому, не завжди позитивну.

Можете вірити чи ні, але чужа річ може зберігати в собі цілий комплекс негативної енергії, яка нічого, крім неприємностей, яка знайшла її не принесе. Джерело

Більш того, річ можуть спеціально «втратити» на вулиці, слідуючи магічного ритуалу. Тому настійно рекомендують не піднімати з землі ніякі знайдені предмети, якими б привабливими і цінними для нас вони не здавалися.

Десять небезпечних знахідок, які не можна підбирати на вулиці

Ні в якому разі не варто піднімати з землі і брати в руки монети. Вважається, що дрібні розмінні монети вбирають в себе найрізноманітнішу енергетику, і при наявності позитивної знайдена монетка може стати щасливим талісманом, інакше вона приносить своєму власникові лише невдачі.

Крім того, монети – улюблений метод чорних магів позбавити себе або іншого від сліз, депресії і туги. За давнім повір’ям, піднімаючи монету, ризикуєш втратити зі свого життя щось більш значуще і цінне.

Не рекомендується піднімати із землі і втрачені кимось прикраси. Кільця, особливо заручні, можуть спеціально викидати, щоб позбутися від нещасної любові.

Навіть якщо цінний штучка була загублена її власником випадково, езотерики закликають не брати її собі, адже дорогоцінні метали тісно пов’язані з енергетичним полем власника. Тому не радять навіть давати приміряти подружкам власні дорогі прикраси.

Не менш небезпечними знахідками є іграшки, як м’які, так і фігурки ляльок. Їх найчастіше використовують, щоб навести на когось порчу.

Читайте також  Як дізнатися, чи людина твоя?

Згадайте: чаклуни вуду саме за допомогою ляльки впливають на конкретну людину.

Голки і шпильки

також входять в категорію небажаних знахідок. Навіть якщо і були втрачені ненавмисно, до цього вони служили своєму господареві своєрідним захистом і увібрали в себе багато негативу.

Хрести продовжують список небезпечних для енергетики людини знахідок. Натільний хрестик, який зазвичай носять на ланцюжку на шиї, дуже тісно пов’язаний з долею людини.

Підбираючи з землі чужій хрестик, ми автоматично беремо собі чужу долю і чужі гріхи.

Знайдені ключі також не обіцяють нічого хорошого. У магічних ритуалах вони часто використовується для того, щоб «замкнути» нещастя.

Знайшов його людина «відкриє» зачинені двері і приверне в своє життя негаразди. Особливу небезпеку ключ являє, якщо він був виявлений в водоймі.

Дзеркальце також є предметом, на який можуть навести порчу або пристріт. Дзеркальна поверхня має пам’ять: вона вбирає енергетику людей, яких відображає, і подій, свідком яких стає.

Цю енергетику дзеркало поширює на всіх, хто потім відіб’ється в ньому.

Браслети з ниток часто використовуються в якості оберегів і захищають свого господаря, вбираючи в себе негативну енергію.

Зазвичай такі браслети не втрачаються випадково: вони рвуться і падають з руки господаря в той момент, коли насиченість негативом досягає свого піку і оберіг більше не може виконувати захисну функцію.

Навіть доторкнувшись до такої речі, ви піддасте себе сильному негативному впливу.

Гребінці постійно взаємодіють з енергетикою власника, яка багато в чому залежить від його думок, способу життя і вчинків. Тому, піднімаючи гребінець, ви ризикуєте зарядитися негативною енергією.

Крім того, над гребінцями часто читають змови і використовують їх в приворот.

Читайте також  7-річному Захару, який виявив помилку в енциклопедії про літак Мрію, відповіли видавці (фото, відео)

Кажуть, що в той момент, коли людина відходить в інший світ, зупиняються і його наручний годинник. Цей предмет має саму тісним зв’язком з біополем людини, тому підняв таку знахідку, ви порушуєте цілісність свого енергетичного поля і ризикуєте забрати собі хвороби і проблеми колишнього господаря.

Проте, не дивлячись ні на що, життя прекрасне і дивовижне: в ній так багато чудових і позитивних моментів.

Так що зациклюватися на поганому зовсім не варто, але недарма кажуть: хто попереджений, той озброєний.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -