Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов’язків Міністра охорони здоров’я України, повідомляє Vidia.ua.

Зокрема, Павло Ґрод, голова Світового конгресу українців розмістив у соц-мережі спільну заяву:

“Уляна Супрун та її команда здійснюють кардинальні реформи у сфері охорони здоров’я, які покликані покращити життя громадян України. Важливо забезпечити, щоб ці досягнення не були знищені її опонентами, які хочуть повернути свої корупційні схеми. Світовий Конґрес Українців дуже цінує та підтримує значні досягнення Уляни Супрун. Ми і надалі будемо підтримувати Уляну Супрун та всіх інших, які прагнуть розбудувати сучасну та процвітаючу Україну. Не можна дозволяти цим корумпованим силам руйнувати значні досягнення в реформуванні системи охорони здоров’я та сіяти розбрат між українцями в Україні та діаспорі. Україна має заохочувати та створювати умови, щоб усі українці, незалежно від того, де вони народилися, активно долучалися до розвитку успішної, демократичної та європейської України. Дякуємо Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-міністру України та всім, хто активно підтримує Уляну Супрун. Закликаємо депутатів Верховної Ради України проголосувати за призначення Уляни Супрун Міністром охорони здоров’я України.”, – йдеться в заяві.

Президент Українського конгресового комітету Америки Андрій Футей, також, виступив на підтримку Уляни Супрун:

“Український Конґресовий Комітет Америки та Українська громада в США з Вами. Не дамо популістам і реваншистам знищити медреформу! Рішення судді Київського окружного адмінсуду про усунення Уляни Супрун від керівництва МОЗом – це відверта спроба зірвати медичну реформу. Щоб зупинити реванш, маємо всі разом вийти під стіни суду, коли справа розглядатиметься по суті. 15 лютого о 14.00.”

Читайте також  “Вимагали повернути Супрун”: Зеленський відповів на петицію українців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -