Не тільки схуд, але і закохався: як склалася доля 19-річного фіналіста Олександра Поповича після шоу «Зважені та щасливі» (фото)

Коли ця молода людина вийшла на сцену ніхто не міг в ньому розгледіти колишнього Олександра Поповича. Простий хлопець з села Черкаської огбласті продемонстрував неабияку силу волі і прагненя змінитися в шоу “Зважені та щасливі”. Але не тільки кардинальними змінами Олександр підкорив публіку, він закрутив роман з колегою і учасницею Євгенією Старикової.

20-річна Євгенія Старікова і 19-річний Олександр Попович – були одними з наймолодших учасників реаліті-шоу «Зважені та щасливі». Молоді люди борщлися із зайвими кілограмами і виступали за команду «червоних». Як зізналася Женя, Олександр їй сподобався ще з першої зустрічі.

«Ми з Сашею познайомилися ще на медкомісії, коли проходили кастинги на проект. Уже тоді він мені дуже сподобався. А після перших конкурсів, він здався мені таким сильним, цілеспрямованим, справжнім переможцем … ”

Олександр став для Жені тією підтримкою, яку вона не бачила в своїх рідних і близьких. Зауважимо, що дівчина прийшла на “Зважені та щасливі”, щоб довести всім, що вона інша.

Під час одного з конкурсів Женя і Саша разом відстоювали інтереси команди – учасникам потрібно було пішки піднятися на 27-й поверх і постаратися при цьому випередити суперників. Цей конкурс став для них вирішальним в особистому плані – вони зрозуміли, що небайдужі один одному.

Крім того, Женя дуже боїться висоти і заради перемоги і з підтримкою Олександра вона змогла пройти випробування. Дівчина не сприймала, молодшого на рік від себе Олександра, але дещо все-таки змінилося.

Закохані переживали, як поставиться до їх взаємної симпатії тренер проекту Аніта Луценко. В якийсь момент і справді була проти цих стосунків. Казала, що Женя не працює в повну силу через Сашка. Але потім Аніта змінила свою думку. Та й сама пара була впевнена, що любов їм тільки допомагала.

Читайте також  З України можна вилетіти "без паспорта": як це працює (відео)

Але фантастичного фіналу в їх історії не відбулося. У 2012 році пара вирішила розійтися. Після “Зважених і щасливих” відносини на відстані були не під силу цій романтичній парі. Зараз Женя живе в Одесі, якби ви зустріли цю дівчину на вулиці, точно не впізнали б. А Олександр Попович хоч і не став переможцем проекту, все ж довів і собі і своїм скептично налаштованим батьками, що вміє досягати цілей.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -