Майка Тайсона виростила українка! Жінка стала йому другою мамою

Українка Камілла Евалд стала другою мамою всесвітньо відомому боксеру, наймолодшому чемпіону світу Майку Тайсону. Вона була поруч з ним у найскладніші моменти його життя, завжди захищала та підтримувала, розповідає Канал 24.

“Ви ставитесь до нього так, наче він машина, а не людина з душею”, – відповідала вона на цькування преси.

Що відомо про Каміллу Евалд? Камілла була донькою емігрантів із Галичини – Гната і Насті Еващук (пізніше родина змінила прізвище на Евалд). Сім’я мешкала в містечку Кетскіл за 160 кілометрів від Нью-Йорка. Згодом, після Другої світової війни Камілла познайомилася зі знаним тренером у Нью-Йорку – італійцем Касом Д’Амато, який зі звичайних хлопців з вулиці робив професійних боксерів.

Українка Камілла Евалд стала прийомною мамою боксера Майка Тайсона

Коли Кас переїхав до Камілли, він відкрив на горищі поліцейського відділку тренажерний зал, а найздібніших учнів поселяв просто в її домі.

Як Камілла Евалд стала другою мамою Майка Тайсона? Одного дня до тренера Каса Д’Амато привели 13-річного хлопця, який навчався у школі для неповнолітніх злoчинців і за бiйки часто відсиджувався у кaрцері. Це був Майк Тайсон. Його поставили у спаринг і після трьох раундів Кас зупинив бій.

“Якщо будеш мене слухатись, зроблю тебе наймолодшим чемпіоном у суперважкій категорії”, – сказав він Майку. А Каміллі ввечері повідомив – “На цього хлопця я чекав усе життя”.

Якщо Кас муштрував хлопців у залі, то Камілла тримала дисципліну вдома. За кожним були закріплені обов’язки. Наприклад, Майк виносив сміття. До такого режиму не звик, тож за перший рік тричі тікав із дому. Коли йому виповнилося 15 років, Кас та Каміла вирішили всиновити його. Батько Майка давно покинув сім’ю, а мама не дуже переймалася сином, тож була не проти.

Читайте також  На Рівненщині 19-річна мама на три дні “забула” вдома дитину заради дня народження подруги (відео)

Каміла навчала підлітків манерам за столом, показувала, як готувати їсти, прати речі, іноді навіть вчила писати й читати. Камілла огортала хлопців любов’ю і турботою – пекла для тих торти, вислуховувала їхні переживання, а Майку допомогла змайструвати клітки для голубів, адже хлопець весь вільний час проводив із птахами.

Коли рідна мама Майка помeрла, хлопчина запитав, чи тепер Камілла буде його мамою і чи може він її так називати. Вона відповіла “Так, Майку”. І з того часу стала його мамою.

Кас не дожив рік, аби побачити, як його прийомний син у 20 років підносить над головою пояс чемпіона світу, будучи наймолодшим у цьому статусі за всю історію. Камілла пройшла з ним найважчі для боксера часи – розлучення, судовий позов, ув’язнення, приписування манiакально-депрeсивного стану.

Камілла Евалд та Майк Тайсон

Що б не довелося пережити, у її домі на Майка завжди чекала його кімната. Він часто приїздив просто посеред ночі, щоб поговорити або побути в місці, де його по-справжньому люблять.

Мені дуже пощастило, що вона благословила мене своєю любов’ю і турбувалась про мене більшу частину мого життя. Я страшенно сумуватиму за нею,
– сказав розчулений Майк, коли Камілла Евалд помeрла.

Хто такий Майк Тайсон? Майкл Джеральд Тайсон (Mike Tyson) – американський професійний боксер. Він народився 30 червня 1966 у Нью-Йорк, США. Майк Тайсон був абсолютним чемпіоном у важкій вазі і наймолодшим боксером, який здобув чемпіонські звання за версіями WBC, WBA і IBF. Протягом всієї боксерської кар’єри Тайсон вирізнявся жoрcтоким, наганяючим страх, боксерським стилем і такою ж поведінкою, як на рингу так і за його межами. Він досі вважається одним з найкращих боксерів-важковаговиків усіх часів. Майк Тайсон має ще такі прізвиська: “Залізний Майк” і “Найкрутіший чоловік на планеті”.

Читайте також  “Квиток першої хвилини”: В “Укрзалізниці” розповіли, як купити дешевші квитки до Європи

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -