Кремль вже попередили: напад на Литву – це напад на НАТО. Будемо захищати

Кремль вже попередили: напад на Литву – це напад на НАТО. Будемо захищати

Російському бункерному президенту Путіну вже дали чітко зрозуміти: країни НАТО готові будуть завдати удару.

Останні кілька днів Росія починає всіляко погрожувати Литві, яка перекрила транзит санкційних товарів до РФ як залізницями, так і автомобільними дорогами.

На такі дії Литви в МЗС РФ відповіли, що якщо найближчим часом вантажний транзит в Калінінградську область не буде відновлений в повному обсязі, то країна-агресор “залишає за собою право на дії щодо захисту своїх національних інтересів”.

У США не стали довго чекати і відповіли Кремлю, що вони твердо підтримують Литву і свої зобов’язання в рамках НАТО щодо захисту держав-членів після того, як Росія стала загрожувати Балтійській країні через транзитні обмеження.

Про це, як пише “Європейська правда”, заявив представник Держдепартаменту Нед Прайс.

“Ми підтримуємо наших союзників по НАТО і ми підтримуємо Литву”, – цитує заяву Неда Прайса журналістам агентство AFP.

“Зокрема, наша прихильність п’ятій статті НАТО-мова про те, що напад на одного означатиме напад на всіх – це зобов’язання з боку Сполучених Штатів непорушне”, – сказав він.

Прайс зазначив, що Сполучені Штати вітають “безпрецедентні економічні заходи”, вжиті Литвою та іншими країнами проти Росії у зв’язку з її вторгненням в Україну.

Нагадаємо, раніше Литва визнала війну Росії проти України геноцидом українського народу, а Росію – країною, що підтримує і здійснює тероризм.

Читайте також  "Якщо живого Путіна показати російській армії - вона застрелиться": Арестович пояснив, чому президент РФ не їде на передову

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело