Днями Франція представила свого конкурсанта на міжнародному шоу Євробачення-2019, яке пройде в Ізраїлі. На сцену вийде 19-річний андрогін та блогер Білал Хассані, на що неоднозначно відреагувала громадськість. За перші дні співак став жертвою “травлі” і гомофобних заяв у соціальних мережах.
Раніше LifeStyle 24 писав про те, що артист-андрогін потерпає від нападів “хейтерів”: щонайменше 1,5 тисячі листів надійшло на його електронні адреси. Образи стосувалися не лише зовнішності та стилю Білала, а його національної приналежності (хлопець має марокканське коріння).
Білал Хассані / Instagram / @iambilalhassani
Додамо, що на захист співака-андрогіна стала ЛГБТ-спільнота Urgence Homophobie, яка планує подати судову скаргу через образи. Глава спільноти Гійом Мелані анонсував, що для захисту Білала нададуть 43 адвокатів, які отримають всі листи та електронні адреси кривдників.
Журналісти LifeStyle 24 поспілкувалися з українським моделлю-андрогіном, відомим під псевдонімом Малетта, який прокоментував напади на представника Франції у мережі. За його словами, нестандартні особистості завжди привертають до себе увагу.
Білал – це не перший яскравий представник на Євробаченні. Він відкрито позиціонує себе і я впевнений що готовий до будь-якої критики і здатний не реагувати на недоброзичливців. Адже зовсім неважливо, що скажуть люди, якщо ти – самодостатня людина. Головне, щоб ці дії не несли шкоди громадськості. Люди завжди будуть обговорювати і критикувати, будь ти ким завгодно. Головне залишатися собою і не “змінювати” своїм принципам. У 2014 році громадськість так само сприйняла виступ Кончіти Вурст, що не завадило перемогти в конкурсі,
– зазначив Малетта.
Довідка: Кончіта Вурст – це австрійський співак, який переміг у конкурсі Євробачення-2014 з піснею “Rise Like a Phoenix”. Глядачам він представив неординарний образ, поєднавши жіночий одяг, довге волосся і бороду.
Білал Хассані / Instagram / @iambilalhassani
На думку українського андрогіна, виступ Хассана Білала не зможе змінити ставлення “хейтерів” у мережі і припинення “травлі”.
“Люди бувають жорстокими і поки вони самі не зрозуміють, що всі ми різні і маємо право на самовираження – нічого не зміниться. Найважча праця – робота над собою. Я можу лише побажати “хейтерам” задуматися над цим і зрозуміти, чому різні особистості викликають у них таку реакцію”, – пояснив він.
Хто такий андрогін?
Андрогін – це людина, яка ідентифікує себе як безстатеву особу. Зокрема, це проявляється у зовнішності, коли поєднуються чоловічі та жіночі риси.
“В кожній людині присутні жіночі і чоловічі риси, що проявляються в різних життєвих ситуаціях. Андрогіни – це більш тонкі натури, які не можуть визначити для себе щось одне. Їхнє життя схоже на ваги, в яких обидві чаші наповнені порівну. З цим неможливо боротися оскільки ти – це ти і таким народився”, – додав Малетта.
Як українці реагують на андрогінів?
Україна – країна пострадянського простору і, на мій погляд, головна проблема українців – поділ людей за гендерною ознакою. Точка зору “Чоловік повинен бути чоловіком” закладено в наші голови з дитинства. І частково я з цим згоден. Андрогінам нічого не заважає здійснювати “чоловічі” вчинки і бути адекватними. У ситуації зі мною, я навчився підкреслювати свою індивідуальність при цьому не провокуючи суспільство. В іншому випадку розумно буде переїхати в країну, де твій образ буде сприйматися лояльно. А поки українці не готові до подібного роду проявів серед чоловічої статі,
– зазначив хлопець.
Малетта додав, що андрогінам в Україні не складно жити та знаходити роботу. За його словами, “багато що залежить від сфери діяльності та дрес-коду”.
В першу чергу, досвідчений керівник зверне увагу на працездатність і вміння співробітника. Якщо є прагнення і бажання працювати – неважливо андрогін ти чи ні. На роботі потрібно займатися роботою, виконувати посадові інструкції і при цьому не забувати насолоджуватися процесом. Особисто у мене не було проблем з пошуком роботи, я багато чого можу зрозуміти і зробити висновки, щоб було комфортно всім, хто зі мною працює,
– наголосив він.
Український модель-андрогін Малетта
Малетта народився в Ужгороді і згодом переїхав у Київ. Він зізнався, що у нього було прекрасне дитинство і він вдячний батькам за чудове виховання. Хлопець розповів, що після переїзду у столицю у нього з’явилося більше можливостей для самореалізації. Раніше хлопець займався моделінгом, а зараз захоплюється флористикою.
Я люблю рідне місто і з радістю туди приїжджаю. Нехай в Ужгороді суспільство мене сприймало важче, але Київ не далеко від цього пішов. Всі люди різні, для когось я можу бути “дивиною”, а для когось – нормою. Немає ідеального місця проживання, ми самостійно створюємо комфортні умови навколо себе. Я вважаю себе звичайною людиною і моя самоідентифікація і зовнішній вигляд не дає мені права ставити себе вищим і цікавішим за інших. Всі люди особливі, хоч часто приховують себе за численними масками,
– зазначив він.
Шукайте деталі в групі Facebook