Молодого строковика ЗСУ знайшли повішеним у військовій частині

В одній з військових частин на Житомирщині знайшли мертвим солдата строкової служби.

Тіло солдата виявили 21 січня без ознак життя. За попередніми даними, смерть наступила внаслідок механічної асфіксії. Про це повідомили у військовій прокуратурі Житомирського гарнізону.

“Було здійснено виїзд на огляд місця події за участю судово-медичного експерта. Ознак насильницької смерті на тілі не виявлено. Попередньо встановлено, що смерть наступила в результаті механічної асфіксії “, – зазначив заступник військового прокурора Олексія Рихлюка.

Тіло направлено для проведення судово-медичної експертизи, де встановлять точну причину смерті.

Водночас активістка Віталіна Омельчук в Facebook повідомила, що трагедія сталася в одній з військових частин біля села Ушомир Коростенського району Житомирської області.

“21 січня в військовій частині був знайдений повішеним хороший хлопець, інформації командири не дають. У морзі оглянути тіло не дали, вдома були виявлені характерні вм’ятини нижче колін. Прохання допомогти будь-якою інформацією”, – написала активістка.

Читайте також  “Змушували копати могилу та вимагали данину”: Військовий розповів про жахи служби у військовій частині на Львівщині

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -