Студентка померла від переохолодження після того, як її вигнали з маршрутки на Житомирщині

У Житомирській області 21-річна дівчина загинула від переохолодження внутрішніх органів після того, як її висадили з маршрутки між населеними пунктами.

Як передає olevsk.zt.ua, тіло студентки Новоград-Волинського медичного коледжу Ірини Дворецької виявили 10 січня між селами Перга і Рудня-Хочинська.

На сторінці “Олевщина Радикальная” повідомляється, що інцидент стався 8 січня. Водій Олег Жилінський, який прямував за маршрутом Копище-Житомир, близько 4 ранку разом із кондуктором висадив дівчину в лісі. Ірина їхала в Олевськ у лікарню до матері, однак пізніше з’ясувалося, що їй не вистачає грошей, щоб розрахуватися за проїзд.

“Дівчина не змогла знайти грошей, зате пропонувала мобільний телефон у заставу і обіцяла гроші віддати в Олевську (проїзд із Рудні-Хочинської в Олевськ орієнтовно 25 грн). І нелюди все одно змусили Ірину вийти з автобуса. У результаті переляку дівчина заблукала, потрапила в боброву яму, де й зупинилося її серце. 10 січня на місці загибелі її і знайшов батько”, – сказано в повідомленні.

У свою чергу, як написала у Facebook депутат Житомирської облради Олена Галазуга, “ситуація неоднозначна”, і правоохоронці повинні прояснити подробиці НП.

“Мені сказали: дівчина була п’яна, вийшла сама, загрузла в багнюці, перед тим посварилася з батьками. Це якщо коротко. Більше інформації повинно бути з усіх боків”, – зазначила вона.

Читайте також  Завтра Страсний Понеділок: чого категорично не можна робити в цей день

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -