Унікальний трактат Ньютона продали за $3,7 млн

Відому наукову працю вченого Ісаака Ньютона під назвою “Математичні начала натуральної філософії” продали на аукціоні. Видання стало рекордсменом по вартості – новий власник виклав за нього 3,7 мільйона доларів.

Про це повідомляє The Guardian.

Працю Ньютона виставили на одному із найбільш відомих аукціонів – Christie’s. За всю історію наукові трактати ще жодного разу не продавалися за такі рекордні суми.

Книгу видали ще у 1687 році. Свій коментар до неї залишав навіть фізик Альберт Ейнштейн: він охарактеризував її, як інтелектуальний ривок для людства.

Ісаак Ньютон – англійський вчений, який відомий своїм вкладом у сферу вивчення природознавства та фізики у її класичному розумінні. Він також створив закони руху, відомі як закони Ньютона.

Нагадаємо, раніше портал “Знай.ua” повідомляв, що футболіст Артем Кравець разом із дружиною анонсував проведення благодійного аукціону . За його словами, цього разу серед лотів буде футболка “Барселони”, на якій лишили автографи кращі футболісти. Футболіст зазначив, що усі отримані кошти на аукціоні підуть на придбання обладнання для районного пологового будинку Львівської області. Початкова вартість лоту стартує від ста гривень. Кравець також готовий віддати особисті кошти на купівлю обладнання.

Джерело – znaj.ua

Читайте також  Чи буде в Україні долар по 40 - прогнози експертів

Шукайте деталі в групі Facebook