Суд дав дозвіл на затримання Віктора Януковича

14 грудня Печерський райсуд Києва дав дозвіл на затримання екс-президента Віктора Януковича і доставку його до суду. Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

За його словами, таким чином суд задовольнив клопотання військового прокурора Кривенка про дозвіл на затримання Януковича «з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою».

Луценко також оприлюднив фотокопію ухвали суду. Термін дії дозволу на затримання – до 14 червня 2017 року. У документі вказано адресу, за якою зараз проживає Янукович, – Росія, Ростов-на-Дону, вулиця Єременка, 81, корпус В.

Дозвіл на затримання видано в рамках розслідування справи про державну зраду у зв’язку з проханням Януковича до президента РФ Путіна ввести війська на територію України.

Нагадаємо, 28 листопада генеральний прокурор України Юрій Луценко усно оголосивВіктору Януковичу підозру у державній зраді.

9 грудня адвокат Януковича Віталій Сердюк повернув Генпрокуратурі повідомлення про підозру Януковичу, аргументувавши це тим, що під час її оголошення було допущено порушення норм законодавства. Також він опублікував документи, згідно з якими Янукович має тимчасовий притулок в Ростові-на-Дону до 26 жовтня 2017 року.

Джерело – zaxid.net

Читайте також  З’явилися деталі смepті 33-річного туриста із Польщі на Прикарпатті(відео)

Шукайте деталі в групі Facebook