Теодор Студит 24 листопада: чого краще уникати, а що потрібно зробити в цей день

У деяких сім’ях досі прийнято їсти в цей день гарячі і тільки зняті з вогню. Вважалося, що якщо їх з’їсти досить багато, то зима буде теплою.

Якщо ви побачили, що на нічному небі багато зірок, то це означає, що буде хороший урожай ягід і грибів влітку. Але щоб такий прогноз збувся, сьогодні потрібно обов’язково заварити чай з будь-якими сушеними ягодами.

Навіть якщо ви не вирощуєте ягоди і не ходите по гриби, краще все ж виконати вказівку, чим більше буде урожай, тим дешевше буде і товар. Джерело

Цей день вважається дуже важким, сьогодні люди часто обманюють один одного. Тому не можна піддаватися провокаціям і лестощам. Але варто все ж придивитися до знаків, які доля вам посилає.

День погано підходить для одружень і заручин. Сьогодні бажано бути спокійним і стриманим, не проявляти грубість та зайвих емоцій.

Також бажано не їсти багато і не спати надто довго.

Ще на Теодора Студита потрібно навести вдома порядок і викинути непотрібні речі. Особливу увагу варто приділити посуду, на якому є сколи та тріщини, щоб злидні не прийшли в ваш дім.

У цей день талісманом вважається аметист. Він допоможе зняти нервову напругу, позбавить від стресу і гніву. А ще він допомагає приходити до вас віщим снам і береже від сп’яніння.

Вважається, що на аметисті можна навіть ворожити, задаючи каменю питання. Перед питанням його потрібно затиснути в долоні, якщо мінерал набуде більш бузковий відтінок, це означає «так», якщо ж блакитний – «ні».

Діти, які нapoдилися сьогодні мають сувору вдачу, можливо через це вони рідко бувають щасливі. Їх камінь-талісман – цитрин.

Читайте також  Депутатам-прогульникам призначили покарання

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -