В Україні руйнують інститут шлюбу: експерти за круглим столом обговорили збереження християнських цінностей (відео)

У Верховній Раді можуть ратифікувати Стамбульську конвенцію, якою хочуть нівелювати поняття шлюбу між чоловіком і жінкою.

Сьогодні у Львівській облраді на круглому столі розглянули питання, які стосуються християнського виховання школярів та захисту сімейних цінностей. Громадськість області заявила, що існує серйозна загроза їх руйнації.

Про це кореспондентові «Вголосу» розповів Віталій Горбатенко (ГО «Громада та ініціатива»).

«Ця тема є зараз дуже актуальною, оскільки Україною йдуть голосування в місцевих радах щодо звернення до Верховної Ради, що стосується збереження інституту сім’ї. За моєю інформацією вже 50 місцевих рад прийняли такі звернення. Серед них є й 8 обласних».

Також активіст повідомив, що всі ці побоювання небезпідставні, адже існує реальна загроза, яку слід попередити. «У 2011 році була ухвалена так звана Стамбульська конвенція. Сьогодні багато країн її підписало, але не всі ратифікували. Серед них і Україна. Цей документ містить чисельні загрози, зокрема руйнація інституту шлюбу і сім’ї, де від нас хочуть впровадити поняття не «статі», а «гендера», де таких буде більше 50 видів. Це є неприпустимо, адже це руйнація традиційного поняття шлюбу»,- каже Горбатенко.

Зазначимо, що депутатська більшість Львівської обласної ради тричі не підтримувала на своїх пленарних засіданнях звернення до органів влади щодо викладання християнської етики в школах і лише з четвертої спроби депутати проголосували.


Читайте також  «Золоті злитки, розкішні автомобілі і нерухомість» – Кабмін звільнив чиновницю після обшуків НАБУ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -

загрузка...