Мати рятувала дітей, яких покалічив її син: З’явились моторошні подробиці масового вбивства в Керчі

Однокурсники відзначали керченського вбивцю дивним, але старанним. Винуватцем масового вбивства в політехнічному коледжі Керчі називають 18-річного Владислава Рослякова.

Журналісти спробували зібрати все, що відомо про керченського стрілка.

У середу Росляков прийшов до політехнічного технікуму, в якому навчався. З собою у нього було два рюкзака з саморобними бомбами, зброєю і одягом. Він привітався з парою людей, після чого затих на деякий час, щоб потім влаштувати побоїще. До навчального закладу хлопець зайшов у чорній толстовці, а потім переодягнувся в білу футболку та взув берци.

У 2015-му Рослякова зарахували на перший курс за фахом «Монтаж, налагодження і експлуатація електроустаткування промислових і цивільних будівель». За словами одногрупників, він був дуже замкнутим, майже ні з ким не дружив. Іноді заходив в соцмережі, але в звичному студентам житті не брав участь – не любив спілкуватися не тільки в житті, але і в інтернеті.

Росляков захоплювався хімією і мав нездоровий інтерес до маніяків, був упевнений, що вони – генії. За словами знайомих, Росляков завжди носив при собі ніж.

Після досягнення повноліття Росляков пройшов медкомісії і необхідні процедури, в тому числі перевірку у психіатра, для отримання дозволу на рушницю. Документ був оформлений 8 вересня, а 13 жовтня молодий чоловік купив зброю і 150 патронів в магазині «Сокіл».

Через чотири дні Росляков підірвав бомбу в технікумі, після чого почав розстрілювати учнів і викладачів. Після цього він застрелився в бібліотеці на другому поверсі навчального корпусу.

Знайомий Рослякова повідомив, що молодий чоловік «ненавидів технікум через злих преподов. Він неодноразово натякав, що одного разу помститься їм».

Олена Глушкова, яка провчилася з Росляковим два роки, назвала його «трохи дивним і не дуже товариським».

Читайте також  Такого ніхто не очікував! Назвали ім’я жорстокого вбивці Аміні Окуєвої. Українці приголомшені!

«У класі у нього не було друзів. Він був наче ображений на всіх за щось, але його ніхто не ображав», – додала студентка.

Загалом, студенти відзначають його як слухняного учня, зі своїми дивацтвами, але ніколи нічого такого за ним не помічалося.

Поки про Рослякова відомо небагато. Батьки хлопця давно розлучилися: Влад жив з матір’ю на знімній квартирі. Періодично хлопець приходив в гості до батька і бабусі з дідусем. Мати Рослякова – Галина – працює санітаркою в онкологічному диспансері Керчі. У цей заклад також відправляли поранених під час стрілянини в коледжі. Галину Рослякову оперативно відвезли на слідчі заходи прямо з клініки. Поки її не забрали правоохоронці, жінка не знала, що рятує дітей, яких покалічив її син.

В результаті нападу Рослякова на коледж були вбиті 20 чоловік, поранено – понад 50. Серед загиблих – викладачка математики і її дочка. Батько сімейства теж був в будівлі, але не постраждав. Тепер він звинувачує себе за те, що не врятував дорогих людей.

Багато дітей зникли – в соцмережах розміщують фото і пишуть повідомлення про зникнення дівчаток після теракту.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -