Очевидці говорять одне, а поліція спростовує: подробиці смертельної ДТП з поліцейськими в Чернівцях

Аварія з поліцейськими в Чернівцях, в якій загинув 27-річний пішохід, викликала в мережі чималий резонанс. Очевидці стверджують, що молоду людину правоохоронці збили на “зебрі”, інші, що за межами переходу.

Костянтин родом з села Горбова Герцаївського району. У нього є молодший брат і старша сестра, яка живе в сусідньому селі з чоловіком. Сам же Костя не був одруженим.

За словами місцевих жителів, батьки загиблого живуть більш ніж скромно.

“Сам Костя був працьовитим і розумним хлопцем. Він був надією батьків. Роботу в селі знайти складно, тому молодий чоловік працював на різних роботах. Останній раз разом з бригадою вантажив пісок”, – розповіли односельці.

Сестра Костянтина Інна розповіла, що брат був хорошою і світлою людиною.

“Костя був дуже доброзичливим, якщо з ним хтось говорив, завжди відповідав з посмішкою. У нього багато друзів. Він завжди всім допомагав”, – розповіла Інна.

За словами жінки, Костянтин потрапив під машину, коли закінчував переходити дорогу. Також вона зазначила, що поліція все зробить по-своєму і винуватим зроблять її брата.

Похорони Костянтина відбудуться у вівторок, 18 вересня.

У прокуратурі Чернівецької області повідомили, що молодий чоловік потрапив в ДТП, коли йшов з компанією (Костянтин йшов першим). Зіткнення з авто, за даними прокуратури, відбулося за межами “зебри”.

“За попередніми результатами, зіткнення відбулося до пішохідного переходу, що підтверджується розсипаними уламків”, – повідомив заступник прокурора області Олег Пелепюк.

У той же час місцеві жителі вважають, що ДТП сталася на пішохідному переході. Також за їхніми словами, після події копи нібито втекли з місця події, однак в прокуратурі цю інформацію спростували.

Читайте також  Фатальна ДТП: На шаленій швидкості перекинулося чотири автівки, є жертви(ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -