”Швидка”, яка мчала потрапила в ДТП, а мати з криком намагалась спасти дитину”: моторошні деталі смерті дівчинки під час уроку фізкультури

Попередня причина смерті – гостра серцева недостатність. На Волині 6-річна першокласниця під час уроку фізкультури раптово втратила свідомість. Реанімувати її намагалися вчителі і мама. “Швидка”, яка мчала з райцентру з потрібним обладнанням, потрапила в ДТП, коли прибув інший реанімобіль – дівчинка вже не подавала ознак життя.

Мати 6-річної Алінки ледь тримається на ногах. Батько – ковтає таблетки.

“Найбільшому ворогу такого не побажаю. То біда”, – каже тато дівчинки Андрій Ткачук.

Вона була єдиною і довгоочікуваною дитиною. Росла здоровою, лише два роки тому перенесла операцію з видалення аденоїдів. Усе літо мріяла про те, як стане першокласницею.

У школі вчителька Світлана Хиць показує парту, за якою лише три дні просиділа дівчинка, і не може стримати сліз. Каже, фізкультура в той день була третім і останнім уроком. Школярі зробили тільки кілька вправ, аж раптом дівчинці стало зле.

“Вона мені наставляє руки. І падає мені на руки. Я тільки собі “сфотографувала”, що її тапочки злетіли з ніжки, так лишаються стояти”, – каже вчителька Світлана Хиць.

Коли дитина знепритомніла, на її обличчі з’явилися сині плями. На крики вчительки про допомогу однією з перших прибігла мати Аліни, яка чекала в холі. Дитині почали робити штучне дихання.

“Спочатку Марія Василівна сама робила. Ми вже тут і у скронях починали. Ну, бачу, вона якась така синя. Як ми водою – то трохи синці сходили”, – згадує вчителька Інна Ляшук.

Медсестри в школі немає, сільський фельдшер у відпустці. Тож диспетчер швидкої направив до села одразу дві машини. Одну з фельдшером з найближчого села і реанімобіль з райцентру. Але попри увімкнені маячки, він потрапив у ДТП.

Читайте також  Народила вдома і спакувала тіло в коробку: На Волині прикордонниця закопала власне немовля на городі

“Одна машина прийняла вправо, а друга чогось не прийняла, а він не мав куди їхати. Гальмував 10 метрів”, – розповів завідувач відділення невідкладної екстреної медичної допомоги Володимир-Волинського Микола Бойчук.

Поки приїхав інший реанімобіль з необхідним обладнанням, дитина вже не подавала ознак життя.

“Дівчинку вже несли назустріч “швидкій”. Зі слів фельдшера, вона вже не подавала ознак життя. Дихання було відсутнє. Серцебиття відсутнє”, – каже Бойчук.

Директор показує медичну картку Аліни, яку оформили перед школою.

“Вона не звільнена з фізкультури. Основна група в довідці. Написано. Здорова дитина. Може відвідувати школу. Все”, – говорить директор школи Надія Зволянська.

“На даний момент вона була здорова. Так, ми проходили медогляд. Була цілком здорова”, – говорить мама дівчинки Ірина Ткачук.

Попередня причина смерті – гостра серцева недостатність. Батьки Аліни про неї нічого не знали. Можливо, вона виникла після ангіни, яку кілька тижнів тому перенесла Аліна. Але жодного зауваження в медиків районної лікарні до дівчинки не було. Чи ретельно оглядали дитину, з’ясовує поліція.

“Якщо були якісь відхилення, якісь порушення в оформленні, безпосередньо буде притягнена ця особа”, – каже начальник Володимир-Волинського відділу поліції Михайло Бобик.

Попрощатися з дівчинкою, яка тільки три дні пробула першокласницею, прийшло все село. Алінку поховали на місцевому кладовищі з її улюбленими м’якими іграшками.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -