Вчора моя дитина прокинувся близько 23 годин з питанням “мама, хто це так голосно вмиpaє?”. “Вмиpaйте “тихіше!

У Києві на одному з будинків на житловому масиві “Відрадний” з’явилося забавне оголошення. У ньому мешканці будинку обурюються через шум, який створюють їх сусіди.

“На жаль, не знайома особисто, тому пишу публічно! Пара, любляча робити “це” так, щоб чули два будинки: переконливе прохання, закривайте вікна, вставляйте кляп або використовуйте інші підручні засоби.

Вчора моя дитина прокинувся близько 23 годин з питанням “мама, хто це так голосно вмupaє?”. “Вмupaйте “тихіше!!! Ви живете в багатоквартирному, а не в приватному будинку, де-то в глибокому лісі.

Поважайте, будь ласка, сусідів! Поруч з вами живуть діти і люди похилого віку”, – йдеться в повідомленні, фото якого було опубліковано в групі “Мій Відрадний” в Facebook.

У коментарях думки інтернет-користувачів розділилися: одні підтримують автора оголошення, інші вважають, що жінка аж надто прискіпується до “гучного” парочці.

“А я страждаю від репетуючих дітей і їх репетуючих батьків! Але стримую себе від великої спокуси постукати в стінку або зателефонувати в їх двері. І тільки тому, що у мене теж троє дітей. Але вони вже виросли і не кричать!

А коли були маленькі, то сусіди теж періодично влаштовували opгiї і нічого, вижили і діти і ми (їх батьки)! Тому автору раджу набратися терпіння і самому не зbyджyватися, а дитині пояснити якось цікаво, чому тітки вмupaють”, – пише Ольга Пономаренко.

“Якщо вам заважають сусіди – ставте звукоізоляцію! Хтозна, може ваші сварки і скандали теж заважають сусідам))”, – припускає Олена Погребиский.

“Дуже розумію автора цього послання, мої сусіди цілодобово то лаються, б’ються, то миряться з ахами, дві кімнати і ми всі тепер спимо в другій, як дитині пояснити і навіщо взагалі йому це слухати, я не розумію”,– скаржиться Юля МААМ.

Читайте також  Жорсткий удар по Росії та допомога Україні: Трамп підписав історичний закон

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -