Ті, хто пішов занадто рано: учасники шоу “Зважені та щасливі”, яких більше немає (фото)

Смерть ще однієї учасниці проекту «Зважені та щасливі» Євгенії Мостовенко викликала хвилю занепокоєння серед інтернет-користувачів.

В кінці січня 2017 року стало відомо про смерть учасниці третього сезону шоу «Зважені та щасливі» Євгенії Мостовенко . У соціальних мережах повідомляють, що жінка померла від крововиливу в мозок.

Більше ніякої інформації про цю трагічну подію немає.

Тим часом в мережі заговорили про те, що, можливо, саме інтенсивне схуднення в рекордно короткі терміни могло негативно вплинути на стан здоров’я Євгенії, адже вона не єдина учасниця проекту «Зважені та щасливі», яка померла за останні пару років.

Безумовно, з упевненістю говорити про причини раптової смерті можуть лише професіонали. Ми ж сьогодні згадуємо і інших учасників «Зважені та щасливі», яких більше немає.

У вересні 2015 помер 52-річний Ігор Пашинський – найважчий учасник п’ятого сезону проекту «Зважені та щасливі», який за 4 місяці скинув 51 кг. Через півтора місяці після закінчення шоу чоловікові раптово стало погано, його госпіталізували з виразковою кровотечею. Незабаром з’ясувалося, що таким чином у нього почався обширний інфаркт, а неправильно призначене лікування лише погіршило діагноз.

У травні 2015 всіх, хто стежить за телепроектом «Зважені та щасливі», потрясла ще одна новина: від інсульту помер учасник третього сезону Ілля Яковлєв. Чоловік прийшов на шоу з вагою 147 кг і в найкоротші терміни схуд на 48 кг. Хоч Ілля і не переміг, але зустрів на проекті свою любов – Наталю Москаленко. У квітні 2014 року пара одружилася, а через рік Іллі не стало.

Читайте також  30-річна породілля померла на операційному столі. Рідні вимагають покарання

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -