Війська РФ регулярно розвантажують поїзди зі зброєю на станціях “Укрзалізниці” в ОРДЛО – Черниш

Залізничні війська ЗС РФ регулярно здійснюють на підконтрольних “Укрзалізниці” станціях ОРДЛО прийом та розвантаження прибуваючих з РФ складів зі зброєю і військовою технікою. Про це інтерв’ю DT.UA повідомив міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш, передає УНН.

Міністр також розповів, що сьогодні на українську компанію “Укрзалізниця” в ОРДЛО працює 17 тисяч осіб, а диспетчеризація здійснюється з підконтрольної Києву території. Тим не менш, урядовець визнав, що українська сторона не може нічого зробити з прибуттям на станції “Укрзалізниці” ешелонів зі зброєю з Росії.

“Розповім, як приходять російські ешелони з озброєнням та паливом. Офіційно розвідники про це не кажуть, вони тільки повідомляють нам дати і вміст військових ешелонів, дуже точно. Неофіційно це виглядає так: перед прибуттям ешелону на станцію заходять російські військові залізничники без розпізнавальних знаків, виганяють звідти співробітників “Укрзалізниці”, вимикають усі датчики, приймають склад, охороняють його, вивантажують і відразу відправляють платформи назад”, – заявив В.Черниш, відповідаючи на запитання про прибуття військових вантажів з РФ на станції Іловайськ та Дебальцеве.

За словами міністра, українська влада (як цивільна, так і військова) закриває на подібні вторгнення очі.

“Ціна цієї домовленості на сліпоту і знерухомлення посадових осіб невідома, але, мабуть, міститься десь у коридорах контрабанди, яка продовжує процвітати на лінії розмежування”, – підсумовує він.
Нагадаємо, 25 січня ветерани АТО розпочали блокаду залізниці Луганськ-Лисичанськ-Попасна.

Прокуратура відкрила провадження через блокування залізниці на Луганщині.
Як повідомялв УНН, вантажний потяг, який намагався протаранити блокпост з ветеранами АТО на залізниці Луганськ-Попасна, був зупинений активістами.

Читайте також  На Прикарпатті кобила врятувала п’яного господаря (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -