Як відбуватиметься заміна водійських прав

Старі права залишаться дійсними і не підлягають заміні, адже закон не має зворотної сили у часі.

Керівник головного сервісного центру МВС Владислав Криклій

роз’яснив ситуацію з можливою регулярною заміною прав, передає Autoconsulting.com.ua. За його словами, всі зміни поки що перебувають на стадії розробки і поправки до закону «Про дорожній рух», їх вноситимуть тільки після громадського обговорення.

За словами Владислава Криклія, законопроект буде подано до Верховної Ради у другій половині 2017 року. За планами МВС, водійські права категорії В необхідно буде міняти раз на 15 років, а категорії C та D – раз на 5 років.

Заміна прав супроводжуватиметься медичним оглядом. Питання щодо можливого складання іспитів для підтвердження навичок поки що не вирішено і розглядається лише для категорій C і D (комерційного транспорту).

Також варто врахувати, що закон не має зворотної сили у часі. Тобто, водійські посвідчення, отримані до набуття чинності нових правил, діятимуть 30, 50 років або безстроково.

Крім того, Вадим Криклій стверджує, що в недалекому майбутньому буде створено електронний реєстр медичних довідок. Зміниться і система отримання прав – буде введено нові екзаменаційні білети.

Читайте також  Українці заінтриговані: Студія “Квартал 95” заявила, що Зеленському знайдена заміна

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -