Не стало легендарного Юрія Шатунова з “Ласкавого мая”. Все сталося миттєво. Деталі

Не стало легендарного Юрія Шатунова з “Ласкавого мая”. Все сталося миттєво. Деталі

У віці 48 років помер колишній соліст групи «Ласковый май» Юрій Шатунов. Про це повідомив директор виконавця Аркадій Кудряшов.

У вересні 2020 року помер колишній соліст російської групи “Ласковый май” Олександр Пріко. Йому було всього 47 років. Його долю, але тільки через 2 роки, повторив ще один соліст групи.

Юрій Шатунов став суперзіркою в дуже ранньому віці, а його пісні незмірно вплинули на формування російської поп-сцени 90-х.ось тільки зірки мають властивість гаснути. Його “згоріла” на 49-му році…

Так, стало відомо, що співак помер від гострої серцевої недостатності в домодєдовській лікарні. За іншими даними причиною смерті співака став обширний інфаркт.

Про це повідомив директор виконавця Аркадій Кудряшов, інформацію також підтвердили два джерела в медичних колах, пишуть росЗМІ.

“Сьогодні вночі в кареті швидкої допомоги серце Юри зупинилося”, — заявив його піар-менджер.

Юрій Шатунов народився в Башкирській АРСР в 1973 році. Його батьки розлучилися, коли йому було три роки, а коли йому виповнилося 11 років, його мати померла. Підліткові роки він провів у дитячому будинку, де познайомився з Сергієм Кузнєцовим, керівником гуртка самодіяльності — з цього моменту почалася історія групи «Ласковый май».

Головні хіти групи: “білі троянди”, “літо”, “Сива ніч”, “нехай буде ніч”, “тане сніг”.

Ось тільки в жовтні 1991 — го Шатунов покинув групу і зайнявся плідною сольною кар’єрою-його дискографія налічує сім студійних альбомів і десятки музичних відеокліпів.

Юрій продовжував займатися творчістю до кінця своїх днів: у 2019-му він випустив альбом “улюблені пісні”, а в 2020-му презентував ще три композиції — “Спасибі тобі”, “зупинитися не можу” і “замітає Листя Сніг”.

Читайте також  У Польщі помер волинянин, потрібна допомога (фото)

До речі, після зміни соліста наступні композиції групи” Ласкавий травень “не мали успіху рівня” білих троянд “і” сивої ночі ” і це незважаючи на величезну популярність колективу в той час.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело