“Пів ночі чатував на неї, а потім заштовхав у квартиру і…”: Чоловік згвалтував дівчину у її ж домі

Зухвалий сексуальний маніяк поглумився над молодою дівчиною в московському районі Теплий стан 14 травня – чоловік, співробітник силового відомства, півночі чатував жертву під її дверима, а коли та вранці вийшла, щоб відправитися на роботу, заштовхнув в квартиру і згвалтував. Московські оперативники затримали злодія на наступний день, неподалік від будинку жертви.

Як стало відомо «МК», 23-річна Юлія, приїжджаючи з Тамбова, вийшла з знімного житла, в яке в’їхала три місяці тому, близько 8.15. Дівчина планувала відправитися на роботу (на батьківщині вона закінчила місцевий інститут, вивчала банківська справа), однак зустріла несподівану перешкоду – хтивого незнайомця. Він заштовхав безпорадну дівчину назад в квартиру і згвалтував. Незважаючи на те, що Юлія кричала щосили на весь під’їзд, ніхто з сусідів не відреагував і навіть не виглянув на сходову клітку. Одна сусідка, за її зізнанням, в цей момент робила укол собаці, а інша просто злякалася.

Юлія сама набрала номер поліції, на місце прибули оперативники. Заплакана дівчина пояснила, що не знайома зі злочинцем, але припускає, хто це може бути. 13 травня разом з приятелькою Юлія відпочивала в кафе неподалік і один з відвідувачів (а ним виявився 35-річний Антон, уродженець Таджикистану, працівник силового відомства) став надавати подругам знаки уваги. Чоловік в цей день відзначав день народження і був напідпитку. Спочатку він приставав до знайомої Юлії, але коли дізнався, що вона заміжня, переключився на Юлію. А та дала настирливому кавалеру від воріт поворот.

Але судячи з усього, дівчина запала Антону в душу, і він непомітно пішов за нею, коли вона вийшла з кафе і вирушила додому. Кілька годин чоловік чекав її на сходовій клітці, щоб здійснити задумане. А після спокійно вийшов з під’їзду. Причому до обурення оперативників не потрапив на камери відеоспостереження, так як пройшов під вікнами будинку. Поліцейські між собою назвали його фантомом, так як його не зафіксувала і інша розташована поблизу апаратура. Через добу вдалося все-таки встановити місцезнаходження гвалтівника – весь цей час він крутився неподалік від будинку Юлії. Слідчі з’ясовують, що спонукало чоловіка на злочин. У Антона є дружина і неповнолітня дочка, всі рідні в шоці. Що стосується Юлії, то з нещасливої ​​квартири вона з’їхала. Поки триває розслідування кримінальної справи, повертатися в Тамбов вона не збирається. Дівчина подумує звернути до психолога, так як не може прийти в себе після пережитого стресу.

Читайте також  АВАРІЯ В ПОЛЬЩІ. Під вантажівку потрапило 8 українок (ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -