Навіщо потрібно заклеювати камеру ноутбука: блогер навів суттєві приклади

Користувачам, чия діяльність може становити особливий інтерес для певних структур, варто ретельніше ставитися до своєї кібербезпеки.

Про це в ефірі ObozTV заявив відомий блогер Олександр Барабошко, коментуючи скандали навколо Facebook та Google Chrome.

“Всій цій конспірології варто довіряти і якимось чином себе убезпечити. Але все це стосується тільки тих людей, які представляють певну цінність. Тобто простий користувач, його персональні дані є тільки частиною глобальної статистики. Якщо таким компаніям як Cambridge Analytica потрібно буде зрозуміти настрої всередині України або настрої в Східній Європі, то тоді ця людина буде нести важливу статистичну інформацію, але не більше”, – зазначив він.

За його словами, професіоналам не важко отримати доступ до цих камер, якщо це буде представляти інтерес.

“Якщо ти займаєшся якимись серйозними процесами, великою політикою, великим бізнесом, тоді однозначно варто турбуватися про свою безпеку. І заклеєні камери на ноутбуках, не такий вже маразм. І я розумію тих людей, які це роблять. Хороші фахівці можуть отримати доступ до цих камер, тому якщо ти займаєшся серйозними справами, то про свою кібербезпеку варто подбати”, – підкреслив Барабошко.

Крім того, блогер додав, що прості користувачі не надто цим переймаються.

“Звичайні користувачі кожного дня надають широкий доступ до своїх персональних даних. Людина ставить плагін, який допомагає завантажувати музику, і він вже дозволяє розробникам додатку аналізувати інформацію з його комп’ютера. Такі користувачі кожного дня роздають свої особисті дані стороннім сервісам”, – констатував він.

Як повідомлялось, раніше Великобританія запідозрила російський антивірус в стеженні за урядом.

Читайте також  "Пісня Гройсмана": блогер відреагував на скандальну заяву прем'єра про корупцію (ВІДЕО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -