В “Укравтодорі” повідомили, які дороги відремонтують у 2018 році

Державне агентство автомобільних доріг України («Укравтодор») в рамках затвердженої Кабінетом міністрів України програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 5 років, визначило основні напрямки ремонту доріг на 2018 рік, повідомила прес-служба “Укравтодору”, передає Finance.ua.

Згідно з повідомленням, в 2018 році «Укравтодор» продовжить роботи: на Gо Highway (передбачає ремонт доріг в Україні для з’єднання Півдня України з Балтійським морем автобаном – ред.), М-03 (Київ – Харків – Довжанський), М-05 (Київ – Одеса), М-01 (Київ – Чернігів – Нові Яриловичі), Н-08 (Бориспіль – Запоріжжя), Н-31 (Дніпро – Решетилівка).

Особливу увагу буде приділено дорогам на сході країни: Р-46 Харків – Охтирка, М-03 Харків – Слов’янськ – Краматорськ, Р-07 Чугуїв – Мілове. На півдні країни буде проводитися ремонт на ділянках доріг: М-15 Одеса – Рені (з обходом міста Рені), Н-14 Кропивницький – Миколаїв, Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, запланований ремонт моста через Хаджибейський лиман (дорога М – 05).

У західній Україні ремонти будуть проводитися на ділянках таких доріг: Н-22 Рівне – Луцьк – Устилуг, М-21 Житомир – Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ – Стрий, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці. Також заплановано ремонт короткої траси від Мукачево до Чопа по дорозі М-24/М-25. За кошти Міжнародної фінансової організації почнеться реконструкція Північного обходу Житомира, реконструкція Gо Highway в Хмельницькій області і продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава.

У прес-службі нагадали, що з 1 січня в рамках децентралізації доріг 123 105 км доріг місцевого значення передані в відповідальність місцевої влади. Зараз «Укравтодор» відповідає за 46985 км доріг міжнародного і національного значення.

Читайте також  В Україні вдарить +13: в яких областях литимуть дощі з грозами

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -