Двоє хлопчиків хворі на гемофілію: У Львові сім’я із дев’ятьма дітьми потребує допомоги

У Львові сім’я із дев’ятьма дітьми терміново потребує допомоги. Діти живуть у поганих побутових умовах, а двоє із хлопчиків хворі на гемофілію.

Про це повідомила львівська активістка Руслана Смертига на своїй сторінці у Фейсбук.

“Це фото однієї родини, де 9 дітей. Зі Львова. Двоє хлопчиків з цієї сім”ї хворі на гемофілію. Мама – сирота, яка виховувалась в дитячому будинку. У 17 років опинилась,як і більшість сиріт на вулиці. Шлюб з татом дітей не зареєстрований. Вона не пиячка, не наркоманка, вона -СИРОТА. Батько лише біологічний. П”є. Б”є її, дітей.

Живуть у ОДНОКІМНАТНІЙ незрозуміло чи то квартира: кухня, вона ж і прихожа,вона ж і за фіранкою туалет. Вода тільки холодна. Разом з ними живуть його мама паралізована на візочку, брат,який тільки вийшов з в”язниці за розбій. Ото типу квартира під горищем.

Старшому 14 років- жебракує, ті два хлопчики 6 і 7 років,що з гемофілією вдома. Малі дівчатка 2,3,4 роки в садок не ходять.Чи місць нема, чи мама не вміє оформити нічого. Ще двоє хлопчиків у інтернаті 5 днів на тиждень. Найменшому – 3 місяці.

Я “випадково” взнала про ту родину від своєї сестри,яка в парафіяльній церкві у Карітасі разом з іншими переважно жінками допомагає потребуючим на парафії. Волонтери забезпечують тих діток одягом,частково їжею.

Але їм потрібне ЖИТЛО. Квартира. Повноцінна. Хоча б чотирикімнатна. Ні, вони є у черзі, якісь там соті чи тисячні.

Я багато бачила непростих родин, але ця – ……

Не пишіть, що плодяться, як кролики, і т.д. Не треба. Коли я без попередження прийшла з тією жіночкою з церкви,яка туди часто ходить, діти мали що їсти, були навіть чисті. Але голі, особливо малі, машинка пральна від тих труб гавкнула, та і сушити одяг з 9 дітей вони не мають де. А, так, соціальна служба знає про цю родину. І на їхню думку оскільки мама не справляється, дітей хочуть по інтернатах чи дитбудинках прилаштувати

Читайте також  Дуже любила Бога: Трагічно загинула учениця богословської семінарії

Треба чуда. Може власника будівельної компанії, може просто дуже багатої людини, може влади. Треба дати тим дітям ШАНС. Крім квартири, треба ще умови для проживання, багато роботи з мамою. Добро воно таке, вимагає бажання, часу, нервів,жертви,грошей.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -