“Наближається смертоносний Плутон”: астролог назвав дату, коли варто виїхати з України на місяць

“Наближається смертоносний Плутон”: астролог назвав дату, коли варто виїхати з України на місяць

У квітні Україну чекає непростий і складний період. Астролог Влад Росс склав гороскоп і попередив про серйозне затемнення.

Астролог Влад Росс склав гороскоп на квітень і розповів Главреду про наближення “Смертоносного Плутона”, який не принесе нічого позитивного Україні.

“Активний Овен поки ще впливає на сонце, але вже значно послаблює його вогненну яскравість, а напружений аспект з Плутоном робить цей період досить напруженим і фатальним. Плутон – це символ смерті і руйнування. Києву це затемнення в поєднанні з Плутоном не обіцяє нічого хорошого, адже воно буде в зеніті гороскопу, а Плутон символізує ядерні вибухи, руйнування, тому може бути всяке”, – говорить астролог.

Астролог попередив усіх, що з 20 квітня краще виїхати.

“Якщо у жінок і дітей є можливість після 20 квітня виїхати з України і провести весь травень де-небудь за кордоном, то краще це зробити. Втім, будемо сподіватися, що у шизофреніка не почнеться маніакально-депресивний період, і він не завдасть по нашій країні стратегічний або тактичний ядерний удар”, – говорить астролог.

Гороскоп на квітень – що несе Затемнення
“Справи, розпочаті в березні, можуть отримати нове життя. Статичний Меркурій в карті Молодика ще раз попереджає, що, можливо, варто зупинитися, переглянути свої рішення, особливо в третій декаді місяця, перевірити те, що вже було пройдено і розпочато в минулому. Це Молодик і Затемнення – це один з шансів поліпшити ідеї, переглянути їх. Напружений аспект з Плутоном говорить про необхідність трансформацій і змін. Це складний транзит, який може говорити про смерть і смерть взагалі, в тому числі про смерть Російської Федерації”, – говорить Росс Главреду.

Читайте також  Астролог відповів, кого мобілізуватимуть у 2024 році

За його словами, “мета Плутона – всіх нас змінити, тому не варто боятися, що поблизу цього затемнення у вас може зміститися фокус уваги”.

“Те, що раніше мало значення, тепер може стати не дуже важливим, і навпаки. Плутон може спровокувати стрибок у свідомості, який відбудеться через кризи і трансформаційні процеси. Для когось криза може відчуватися тільки на психологічному рівні, для когось це будуть конкретні події, які включаються затемненням”,-говорить астролог.

Кульмінація війни в Україні
“Це затемнення включить кульмінацію війни в Україні. Воно принесе дуже важливі стратегічно ситуації на фронті. Україна піде відразу з декількох флангів, напрямків у потужну несподівану атаку, і російський фронт почне валитися”, – сказав Росс.

За словами астролога, затемнення посилить кармічність молодика, чому в деяких сферах життя складуться фатальні ситуації. Настають важливі події в долі України, перш за все, вони будуть пов’язані з перетворенням нашої країни.

“Україна просто відродиться з попелу після цього затемнення, і у неї будуть всі шанси повернутися до кордонів 1991 року. Якщо ваш день народження припадає на 19-21 квітня, то весь майбутній рік буде дуже важливий для вирішення ваших кармічних завдань. Також найближчі місяці стануть початком нового життя для вас і дуже важливих трансформаційних подій, які вплинуть на всю подальшу долю”, – додав він.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело