Сповідь: обручка ця пpoклята на моїй руці, і всі уже знають, і ховають очі

Ми з чоловіком були одружені три роки. Дітей не було, хотіли поки пожити для себе. Все у нас було добре, ми любили один одного. Працювали разом в одному інтернет-магазині з продажу дитячого одягу.

У нас було багато друзів, ми часто зустрічалися, спілкувалися. Була у мене найкраща подруга. Вона теж працювала разом зі мною. У мене від неї не було секретів, і вона довіряла мені свої таємниці. За матеріалами видання ispovedi

У нашій компанії все по парам, а вона була одна. І розумна, і симпатична, а ось одна. Але, здається, її це не бентежило. І ось якось вона розповіла мені, що у неї з’явився чоловік. Я пораділа за неї, але в компанії на спільних святкуваннях вона як і раніше з’являлася одна.

Я стала питати, чому вона боїться показати свого чоловіка. Подруга довірливо повідала мені, що її чоловік одружений, але свою дружину любить і збирається скоро розлучитися. Вони люблять один одного, і після його розлучення планують одружитися

Я сама любила отримувати подарунки від чоловіка, знаю, як це приємно. Він любить дарувати подарунки не тільки мені, але і своїй сестрі і мамі. Він каже, що дарує їх найкрасивішій жінці – це так приємно чути. І коли я раділа його подарункам, у нього завжди було таке щасливе обличчя.

Якось чоловік приїхав з відрядження і подарував мені черговий подарунок. Чоловік поспішав на якусь зустріч, тому дорожню сумку залишив в передпокої. Я вирішила поставити сумку на місце.

Зазвичай я ніколи не лізу в кишені, а тут заглянула – там лежали джинси. Я подумала, що це подарунок для сестри чоловіка. На одній з кишень був вишитий оригінальний геометричний орнамент. Але чогось там не вистачало. Я подивилася і зрозуміла, що тут дещо потрібно підправити. Адже я свого часу закінчила художню школу. Потрібно було додати 2-3 чорні лінії, які пожвавлять орнамент. Я взяла тонкий маркер і провела ці лінії. Орнамент відразу став більш виразним. Подумала, що сестра чоловіка буде задоволена подарунком і моєю роботою.

Читайте також  Ані Лорак зняла обручку після новини про зраду чоловіка

Через пару днів моя найкраща подруга з’явилася в офісі в нових джинсах, і прийшла до мене похвалитися новим подарунком свого чоловіка. І тут я побачила на джинсах знайомий орнамент з моїми чорними лініями. Як я стрималася, щоб не закричати від шoку, не знаю. Пославшись на погане самопочуття, я пішла додому.

У будинку зібрала всі подарунки чоловіка, які знайшла, склала їх на столі, написала записку, щоб все це чоловік подарував моїй і його кращій подрузі. На додачу до тих джинсів, які він їй недавно привіз. І пішла до батьків. Образа так дyшила мене, що я навіть не могла толком розповісти батькам, чому пішла від чоловіка.

Мама напоїла мене кoрвaлолом, поклала в ліжко і сіла біля мене. Батьки не дошкуляли мене питаннями. Я заснула, коли з’явився чоловік. Він щось намагався пояснити, але батьки сказали, що не треба ні про що говорити. Завтра уже завтра

На наступний день в офісі чоловік підійшов до мене, почав говорити, що я все не так зрозуміла, що це моя подруга попросила його привезти їй джинси. Я нічого не стала слухати. Сказала тільки, що він обіцяв подрузі скоро розлучитися з дружиною, так ось, я сама хочу з ним розлучитися і якнайшвидше.

Потім я подала на розлучення. Чоловік просив зберегти сім’ю. Нам дали кілька місяців для примирення. Але я не зможу ніколи йому пробачити цей вчинок, огидну брехню, навіть намагатися не хочу.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -