Люди стрибали з другого поверху, аби врятуватись: обвал новобудови у Івано-Франківську

22 листопада близько 20-ї на вулиці Шевченка 11 у місті Івано-Франківську, на території католицької школи-гімназії трапився обвал. Впало перекриття третього поверху у будинку, що зводився.


Мова йде про приміщення нового корпусу, де мали розмістити спортзал, актову залу та ідальню. Зводити його на замовлення Івано-Франківської архієпархії УГКЦ навесні почала компанія «Монокарбуд», повідомляє місцеве видання Бліц.Інфо.

Сьогодні ж, близько 20-ї обвалилось перекриття третього поверху. Про підозрілий тріскіт на 102 повідомили з сусіднього кафе. Люди, що працювали на будівництві стрибали з другого поверху, аби врятуватись. Як наслідок, тpaвмувалось троє осіб. Двох осіб із різними тpaвмами шпиталізували, ще одному надали допомогу на місці, втім, їхати до лікарні чоловік не захотів.

Наразі на місці працюють рятувальники, поліція та медики. Також розібрати завaли та знайти людей допомагають працівники “Муніципальної варти та “Мальтійської служби допомоги”.

Щойно з-під зaвалів витягнули четвертого потepпілого. Заступник начальника Управління ДСНС в області Ігор Оксентюк каже, що чоловік народився в сорочці, бо стільки часу пробув під шаром бетону, але коли його передали медикам подавав ознаки життя.

Водночас, вже відомо, що один чоловік загинув. За словами робітників, це їхній бригадир. Наразі його тiло знаходиться під завалами.

 

Читайте також  Ні будівництву! Ні кам'яним джунглям! Акція проти будівництва

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -